سه شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸

تولید کوچک‌ترین ویدئو پروژکتور دنیا

تولید و عرضه ویدئو پروژکتورهای خانگی برای مشاهده فیلم‌های سینمایی با کیفیت بالا در منازل پدیده تازه ای نیست، اما تولید کوچک‌ترین ویدئو پروژکتور جهان که در جیب جا می‌شود، امری بدیع است.
۰
تولید کوچک‌ترین ویدئو پروژکتور دنیا
مردم‌نيوز:به نقل از نیواطلس، شرکت نبرا ویدئو پروژکتور تازه ای به نام انی بیم تولید کرده که به راحتی قابل حمل است. این محصول در ۴ مدل مختلف تولید شده که یکی از آنها به شکل کروی و یکی نیز به شکل سنتی و در قالب مکعب مستطیلی ساده طراحی شده است.

تصاویر این ویدئو پروژکتور تازه در ابعاد ۱۵۰ اینچ نمایش داده می‌شوند و به طور خودکار عمل فوکوس و ارتقای دقت را هم انجام می‌دهند. لذا کاربر برای استفاده از این دستگاه تنها باید یک سطح صاف بزرگ بر روی دیوار پیدا کند. دستگاه یادشده به گونه‌ای طراحی شده که برای خنک شدن نیازی به فن یا پنکه داخلی ندارد و لذا بدون صدا کار می‌کند.

نصب تصاویر این دستگاه ۱۶ به ۹ و دقت آن حداکثر ۷۲۰ پیکسل بوده و امکان پخش حداکثر ۶۰ فریم در ثانیه را دارد. وزن این دستگاه تنها ۱۴۰ گرم و ابعاد آن ۱۹ در ۶۰ در ۱۰۳ میلیمتر است.

این دستگاه از طریق پورت اچ دی ام آی به گوشی، تبلت، رایانه و غیره متصل شده و صدای آن از بلندگو یا از طریق هدفون قابل پخش است. البته یک پورت یو اس بی نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است. مصرف این دستگاه تنها ۳ وات و قیمت مدل‌های مختلف آن از ۲۸۵ تا ۳۲۵ دلار در نوسان است.
کد مطلب: 100912
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای