چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰

باید با ۸ گل سایپا را می‌بردیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی برابر سایپا از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرد و گفت: موقعیت های زیادی داشتیم تا به سه امتیاز این بازی برسیم اما بازیکنانم نتوانستند از آنها استفاده کنند.
۰
باید با ۸ گل سایپا را می‌بردیم
مردم‌نيوز:نخستین دیدار هفته بیست و چهارم هجدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه امروز بین تیم‌های استقلال و سایپا در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

وینفرد شفر بعد از این بازی گفت: قبل از اینکه بخواهم در مورد بازی صحبت کنم یکی از مهمترین مسائل برای من، هواداران هستند. من همواره با هواداران صحبت می‌کنم زیرا مالک اصلی باشگاه هستند. آنها امروز ۹۰ دقیقه به ما کمک کردند. من به تیمم هم گفتم چند هزار هواداران به ورزشگاه آمدند و از آمدنشان تشکر می‌کنم. ما ۸۰ دقیقه حمله کردیم اما به گل دست پیدا نکردیم.

وی گفت: می‌توانستیم توسط شجاعیان و پاتوسی به گل دست پیدا کنیم. شاید بازی در حالت عادی ۸ بر یک به نفع ما تمام می‌شد. البته سایپا هم خوب بازی کرد. بعد از دربی بازیکنان ما هنوز ناراحت هستند. البته هر چه زمان گذشت بهتر شدیم. همه بدنبال برد بودیم ولی به آن دست پیدا نکردیم و حالا باید خود را آماده کنیم برای بازی با الهلال. شاید دانشگر و ورود غفوری هم برسند.

شفر گفت: ما می‌خواهیم همانند سال گذشته بجنگیم تا به موفقیت برسیم.

ادامه دارد…
کد مطلب: 101026
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای