چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴

اعتراض پرسپولیس به AFC بالاخره جواب داد

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مقابل الاهلی عربستان به برتری رسید که این بار، خبری از اشتباهات داوری در بازی نبود.
۰
اعتراض پرسپولیس به AFC بالاخره جواب داد
مردم‌نيوز:سرخپوشان پایتخت موفق شدند با رقم زدن نتیجه ۲ بر صفر از سد الاهلی عربستان عبور کرده و امید به صعود از گروه D این رقابت‌ها را برای خود زنده کنند.


در دو دیدار گذشته، پرسپولیسی‌ها صاحب یک تساوی خانگی برابر پاختاکور و شکست یک بر صفر مقابل السد قطر در دوحه شده بودند، اما نکته اینجاست که هر دو دیدار با اشتباهات فاحش داوران همراه شد تا صدای اعتراض سرخپوشان را به آسمان برساند. هم پاختاکور و هم السد در موقعیت قطعی آفساید به پرسپولیس گل زدند و از این تیم، امتیاز گرفتند.


به همین بهانه، ایرج عرب دو بار با کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا نامه نگاری کرد و بابت افزایش اشتباهات داوری به آن‌ها تذکر داد. مسئولان AFC نیز با ادبیاتی محترمانه، پاسخ هر دو نامه را دادند و عرب و پرسپولیسی‌ها را به آرامش دعوت کردند. همچنین در هر دو نامه ارسالی به باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران، این موضوع منعکس شده بود که مسئولان AFC کاملا مراقب اتفاقات و حواشی هر دیدار هستند و تیم‌ها باید با خیالی آسوده به کارشان ادامه دهند، زیرا تمام مسائل به صورت کامل رصد می‌شود.


همین اتفاق هم رخ داد و در دیدار مقابل الاهلی عربستان، هیچ خبری از اشتباهات داوری نبود. به عنوان مثال گل دو پرسپولیس به شکلی رقم خورد که به نظر می‌رسید علی علیپور در موقعیت آفساید قرار دارد، اما تکرار صحنه گل، این موضوع را ثابت کرد که در شرایط سالم ثبت شده و از این رو، سرخپوشان این بار از عملکرد داوران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ سود بردند.
کد مطلب: 101547
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای