يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴
تاکید داوری در جریان بازدید از امکانات اردبیل؛

حضور بانوان در سالن الزام FIVB است

سرپرست فدراسیون والیبال از حضور بانوان در جریان میزبانی ایران در لیگ ملت های ۲۰۱۹ خبر داد.
۰
حضور بانوان در سالن الزام FIVB است
حضور بانوان در سالن الزام FIVB است
مردم‌نيوز: افشین داوری سرپرست فدارسیون والیبال از روز گذشته به شهرهای ارومیه و اردبیل سفر کرده تا آخرین وضعیت امکانات این ۲ شهر را در فاصله کمتر از ۲ ماه تا میزبانی لیگ ملت های ۲۰۱۹ بررسی کند.
داوری در جلسه هماهنگی لیگ ملت‌ها در اردبیل گفت: پس از بازدید از ارومیه، به صورت زمینی به اردبیل آمدیم تا از نزدیک اقدامات انجام شده در خصوص برگزاری موفق لیگ ملت‌های والیبال را رویت کنیم.
وی افزود: از استاندار محترم، مدیرکل ورزش و جوانان و رییس هیات والیبال استان اردبیل که در تمامی مراحل کسب این میزبانی و تامین زیرساخت‌های آن با جدیت پیگیری و حمایت نمودند، تقدیر و تشکر می‌کنم. ما در برگزاری این مسابقات به بهترین شکل فرهنگ میهمان‌نوازی و امکانات فنی کشورمان را به کلیه تیم‌ها و مسئولین حاضر در مسابقات معرفی خواهیم کرد.
سرپرست فدراسیون والیبال گفت: در اجلاس لوزان سوییس، حدود 45 دقیقه در خصوص میزبانی استان اردبیل از این مسابقات بحث و بررسی شد و برخی از نگرانی‌ها در این مورد، رفع شد. تمامی مستندات تعمیرات و تجهیزات را به طور مداوم به فدراسیون جهانی ارسال می‌کنیم.
داوری در پایان افزود: تامین شرایط حضور بانوان در ورزشگاه، از الزامات فدراسیون جهانی است و امیدواریم با توجه به سابقه بسیار خوب استان اردبیل در این زمینه و پیگیری‌های استاندار محترم، این مهم صورت پذیرد.
کد مطلب: 101891
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای