دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳

چرخش 180 درجه‌ای رییس دوچرخه‌سواری!

رییس فدراسیون دوچرخه سواری با چرخش 180 درجه ای موضع خود را نسبت به کمیته ملی المپیک تغییر داد و از حمایت های مسئولان ورزش کشور تقدیر کرد!
۰
چرخش 180 درجه‌ای رییس دوچرخه‌سواری!
چرخش 180 درجه‌ای رییس دوچرخه‌سواری!
مردم‌نيوز: روز گذشته خسرو قمری با اشاره به مشکلات مالی موجود در فدراسیون دوچرخه سواری از احتمال لغو اعزام رکابزنان به مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد! او با انتقاد و گلایه از عدم حمایت کمیته ملی المپیک باعث شد تا امروز این کمیته به اظهاراتش واکنش نشان دهد.
اما امروز مصاحبه ای از رییس فدراسیون دوچرخه سواری روی پایگاه خبری وزارت ورزش رفته که محتوای چرخش 180 درجه ای نسبت به روز گذشته دارد! خسرو قمری در این گفت‌وگو با اشاره به شرایط اقتصادی‌ای که برای همه  فدراسیون‌ها وجود دارد گفت: «با توجه به اینکه ابتدای سال 98 به  واسطه اینکه تخصیص های منابع اعتباری به دستگاه ها ابلاغ نشده است مشکلاتی برای اعزام داشتیم، اما خوشبختانه همه به ما در رفع مشکلات ارزی و بلیط کمک کردند و روز جمعه تیم برای مسابقات قهرمانی به ازبکستان اعزام می شود.»
قمری همچنین مطالب منتشر شده در فضای مجازی در خصوص این فدراسیون و ‌کمیته ملی المپیک را ناشی از کم تجربگی مجموع روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد.
رییس فدراسیون دوچرخه سواری در حالی کم تجربگی روابط عمومی فدراسیون را بهانه کرده که به نظر می رسد به خاطر فشار مسئولان ورزش در واکنش به صحبت‌های تند دیروزش مجبور به بهانه جویی شده؛ وگرنه قطعا مصاحبه‌ای بدون تایید رییس روی سایت فدراسیون قرار نمی گیرد.
قمری در ادامه سال 97 را با وجود کمبودها بهترین سال از لحاظ نظم و انضباط منابع  مالی برای فدراسیون دوچرخه سواری دانست و افزود: «وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در زمان های مختلف منابع لازم را تخصیص دادند و ما توانستیم سال 97 را با تمام مشکلات به خوبی به پایان برسانیم.با تمام‌مشکلات اقتصادی ونوسانات ارزی ،در سال گذشته نهایت همکاری از سوی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان نسبت به این‌ورزش صورت گرفته که ما قدردان آنها هستیم .شاید این شائبه برای مسئولان کمیته ملی المپیک پیش آمده باشد که ما قدردان حمایتهای مالی انها نیستیم ومن اعلام می‌کنم در سال ۹۷ بیشترین توجه از سوی کمیته به فدراسیون ما شده است.»
 چرخش 180 درجه‌ای رییس فدراسیون دوچرخه سواری که دیروز انتقاد و امروز تعریف و تمجید از مسئولان را در دستور کار خود قرار داده بود، قطعا در نهایت کارنامه او را که با ناکامی‌های اخیر تیره بود، تیره‌تر از قبل خواهد کرد.
کد مطلب: 101993
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای