دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴

برنامه 16 ملی‌پوش دوومیدانی ایران در قهرمانی آسیا

مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از یکم اردیبهشت آغاز می‌شود و تیم ملی دوومیدانی ایران در این رقابت‌ها ۱۶ ورزشکار دارد.
۰
برنامه 16 ملی‌پوش دوومیدانی ایران در قهرمانی آسیا
برنامه 16 ملی‌پوش دوومیدانی ایران در قهرمانی آسیا
مردم‌نيوز: بیست و سومین دوره از مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از یکم اردیبهشت ماه به مدت چهار روز در دوحه قطر انجام می‌شود. تیم ملی دوومیدانی ایران با ۱۶ ورزشکار عازم این رقابت‌ها است.
 
احسان حدادی، بهنام شیری، حسن تفتیان، حسین کیهانی، امیر مرادی، مسلم نیادوست، کیوان قنبرزاده، مهسا میرزاطبیبی، تکتم دستاربندان، شهلا محمودی، مهدی پیرجهان، ژاله کاردان، الناز کمپانی، جلیل ناصری، علی فهیمی و شاهین مهردلان ورزشکارانی هستند که عازم این رقابت‌ها خواهند شد.
 
برنامه مسابقات قهرمانی آسیا دوحه قطر به شرح زیر است:
 
یکشنبه یکم اردیبهشت (ساعت به وقت محلی، اختلاف دوحه و ایران ۱:۳۰):
 
مقدماتی ۸۰۰ متر زنان – تکتم دستاربندان – ۸:۳۰
مقدماتی ۸۰۰ متر مردان– امیر مرادی و علی فهیمی – ۸:۴۵
مقدماتی ۴۰۰ متر مانع زنان– شهلا محمودی – ۱۷:۱۰
فینال پرتاب نیزه بانوان – مهسا میرزاطبیبی – ۱۷:۲۰
مقدماتی ۴۰۰ متر مانع مردان– مهدی پیرجهان – ۱۷:۳۰
مقدماتی ۱۰۰ متر مردان– حسن تفتیان – ۱۸:۲۶
فینال پرتاب دیسک مردان – احسان حدادی و بهنام شیری – ۱۹:۴۵
فینال ۳ هزار متر مانع مردان – حسین کیهانی و مسلم نیادوست – ۱۹:۵۰
نیمه نهایی ۸۰۰ متر مردان – امیر مرادی و علی فهیمی – ۲۰:۲۲
فینال ۱۰۰۰۰ متر مردان – جلیل ناصری – ۲۰:۴۵
 
دوشنبه دوم اردیبهشت:
 
مقدماتی ۵ هزار متر مردان – حسین کیهانی و جلیل ناصری – ۸:۴۶
مقدماتی پرش ارتفاع مردان – کیوان قنبرزاده – ۱۷:۰۰
فینال ۴۰۰ متر مانع زنان – شهلا محمودی – ۱۷:۱۰
فینال ۴۰۰ متر مانع مردان – مهدی پیرجهان – ۱۷:۲۰
نیمه نهایی ۱۰۰ متر مردان – حسن تفتیان – ۱۷:۴۵
فینال ۸۰۰ متر زنان – تکتم دستاربندان – ۱۸:۲۸
فینال پرتاب وزنه – شاهین مهردلان – ۱۸:۴۶
فینال ۸۰۰ متر مردان – امیر مرادی، علی فهیمی– ۱۹:۰۶
فینال ۱۰۰ متر مردان – حسن تفتیان – ۲۰:۲۰
 
سه شنبه سوم اردیبهشت:
 
مقدماتی ۱۰۰ متر مانع زنان – الناز کمپانی – ۹:۱۵
مقدماتی ۲۰۰ متر مردان – حسن تفتیان – ۹:۴۰
نیمه نهایی ۲۰۰ متر مردان – حسن تفتیان – ۱۷:۲۵
مقدماتی ۱۵۰۰ متر مردان – امیر مرادی و مسلم نیادوست – ۱۹:۱۵
 
چهارشنبه چهارم اردیبهشت:
 
فینال پرتاب دیسک زنان – ژاله کاردان – ۱۷:۰۴
فینال ۱۰۰ متر مانع زنان – الناز کمپانی – ۱۷:۰۵
فینال پرش ارتفاع – کیوان قنبرزاده – ۱۷:۳۶
فینال ۲۰۰ متر – حسن تفتیان – ۱۷:۴۸
فینال ۱۵۰۰ زنان – تکتم دستاربندان – ۱۸:۰۶
فینال ۱۵۰۰ متر مردان – امیر مرادی و مسلم نیادوست – ۱۸:۲۴
فینال ۵ هزار متر مردان – حسین کیهانی و جلیل ناصری – ۱۸:۵۳
کد مطلب: 102046
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای