سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۵

ناواس: برای نشان رئال و غرورمان می جنگیم

رئال در دیداری ناامیدکننده، امشب در زمین لگانس با تساوی 1-1 متوقف شد.
۰
ناواس: برای نشان رئال و غرورمان می جنگیم
ناواس: برای نشان رئال و غرورمان می جنگیم
مردم‌نيوز: رئال که پس از سال ها در روز دوشنبه به میدان رفته بود، نتوانست در زمین لگانس به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست یابد. کهکشانی های افول کرده، در نیمه اول یک گل دریافت کردند ولی کریم بنزما نیمه دوم حساب کار را برابر کرد و همین نتیجه تا پایان باقی ماند.
 
 
کیلور ناواس، گلر کاستاریکایی رئال در پایان بازی گفت:« دیگر نیازی به گفتن نیست که فصلی دشوار برای همه ما بوده است. با هدف پیروزی وارد زمین شدیم و اینکه بهترین بازی را انجام دهیم. دشوار است شرایط کنونی را توضیح بدهم. همه از این اوضاع ناراحت هستیم.»
 
ناواس ادامه داد:« در رئال هر سال به دلایل مختلف، فشار وجود دارد و این نمی تواند به عنوان یک بهانه و توجیه برای نتایج بد مطرح شود. باید از لحاظ ذهنی برای هر شرایطی مهیا باشیم و برای همین هم بازیکن رئال هستیم. برای نشان رئال و غرور خودمان می جنگیم. برخی مواقع این بیشتر از کسب هر جامی می ارزد. باید بیشتر تمرین کنیم و تا روز پایانی همه توان مان را در زمین بگذاریم.»
 
ناواس در مورد آینده گفت:« خیالم راحت است و از هر فرصتی که نصیبم شود، سعی می کنم بهترین استفاده را ببرم. با رئال قرارداد دارم و می خواهم بمانم.»
کد مطلب: 102063
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای