سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۳

برگزاری برنامه‌های شاد و امیدبخش در مناطق سیل‌زده/ اعزام مبلغ به مساجد

مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دو محور امید و توجه به تأثیر امام در زندگی به‌عنوان سرلوحه برنامه‌های تشکل‌های دینی و مذهبی در نیمه شعبان معین‌شده است.
۰
برگزاری برنامه‌های شاد و امیدبخش در مناطق سیل‌زده/ اعزام مبلغ به مساجد
مردم‌نيوز: حجت‌الاسلام مجید بابا خانی، مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی‌شده این سازمان برای مساجد و هیأت های مذهبی به مناسبت دهه مهدویت و نیمه شعبان اظهارداشت: دو محور امید  و توجه به  تأثیر امام در زندگی به‌عنوان رویکردها و سرلوحه برنامه‌های تشکل‌های دینی و مذهبی در این ایام در استان‌های کشور معین‌شده است و درخواست شده تا هیأت ها و مساجد برنامه‌های خود را براساس آن‌ها برنامه‌ریزی کنند.

وی ادامه داد: مساجد نزدیک ۲۰ استان کشور ،بسیاری از برنامه‌های خود را براساس برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی اجرایی می‌کنند لذا در این مساجد براساس این دو محور ویژه نیمه شعبان مراسم خواهیم داشت.

بابا خانی افزود: امسال باتوجه به وقوع سیل در کشور، به‌صورت برنامه‌های شاد و امیدبخش را در موکب‌ها، هیأت ها و مراکز مختلف شهرستان‌های آق‌قلا و پل‌دختر برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره  به اعزام بیش ۳هزار روحانی مبلغ بومی و اعزامی از قم و مشهد و ... در مناطق سیل‌زده کشور گفت: این روحانیون در استان‌های گلستان، فارس، خوزستان و مازندران حضور پیدا کردند و در حال حاضر به مناسبت ایام نیمه شعبان به غیر مبلغین مستقر، بیش از  ۷۰۰ مبلغ در مناطق سیل‌زده فعال هستند.
کد مطلب: 102115
مرجع : فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای