دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۴

حمله روزنامه پرسپولیسی به منصوریان

روزنامه پیروزی منصوریان را متهم به فرافکنی کرد.
۳
۰
حمله روزنامه پرسپولیسی به منصوریان
مردم‌نيوز : روزنامه پیروزی امروز حملات تندی را به سرمربی استقلال داشت. این روزنامه ابتدا مصاحبه ای قدیمی از منصوریان منتشر کرد، یعنی در زمانی که سرمربی تیم ملی امید بود.

منصوریان در این مصاحبه گفته بود: «باید با باشگاههای که با تیم ملی امید همکاری نمی کنند برخورد چکشی شود.» این روزنامه سپس روی جلد خود تیتر زد: «آقای مربی با خودت چند چندی؟ دیروز برخورد چکشی امروز لعنت به فوتبال؟» این روزنامه حتی منصوریان را متهم به فرافکنی کرد و نوشت: «آقای منصوریان استقلال قربان بی تدبیری شما شد.»
کد مطلب: 10350
مرجع : مشرق
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
متاسفانه عوامل این روزنامه برای کسب در امد دست به هر کاری می زنند. و با بیان جملاتی تند علیه تیم رقیب می خواند از احساسات پرسپولیسیا برای کسب ثروت استفاده کنند.جمع کردن پول به هر قیمتی . هدف وسیله را توجیه می کند.
Iran, Islamic Republic of
اینقدر حرف مفت نزن
استقلالي
Iran, Islamic Republic of
در وصف نفهمي روزنامه پر3پوليس هر چه بگيم كمه آخه نادان تو متن منصوريان در آن زمان را دوباره بخوان كه گفته قانون تصويب بشه وبه تيمهايي كه به تيمهاي ملي (ازجمله اميد)بازيكن نميدهند برخورد چكشي بشه وبه صراحت گفته با بازيكن برخورد نشه وبازيكن محروم نشه الانم كه هنوز قانوني تصويب نشده واستقلال به ناحق محروم شده وجريمه بازيكنا خلاف بوده چرا كه تيم شما در زمان دايي وبرانكو به تيم ملي بازيكن نداد ودهن كجي كرد كسي هم نگفت خرت به چند تراكتور هم كه بماند پس لنگي حرف بي خود نزن
چند رسانه ای