يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۲

افسوس بیرانوند و سوزوکی در وی آی پی

پرسپولیسی ها آماده جشن قهرمانی بودند و برخی از سلبریتی هایشان هم به ورزشگاه آمده بودند اما ماشین سازی این جشن را به هم زد.
۰
افسوس بیرانوند و سوزوکی در وی آی پی
افسوس بیرانوند و سوزوکی در وی آی پی
مردم‌نيوز: پرسپولیس فقط به یک برد خانگی برابر تیم  میانه جدولی ماشین سازی نیاز داشت تا با توجه به نتایج دیگر بازی ها همین امشب و مقابل چشم هوادارانش جشن قهرمانی بگیرد اما این از آن بازی هایی بود که ناگهان ماشین منظم برانکو خوب کار نمی کند. تیم ناموفق عمل می کند و نمی تواند برنامه هایش را اجرا کند و روی یک اشتباه گل می خورد. ورزشگاه نه کاملا اما جمعیت زیادی با لباس ها و پرچم های قرمز هشتاد دقیقه سخت را گذراندند تا قهرمان شوند و نشدند هرچند آن ها هنوز هم با یک مساوی در برابر پارس جنوبی قهرمان می شوند.
در جایگاه وی آی پی اما چهره های ویژه ای حضور داشتند. بیرانوند که اگر در این بازی بود شاید آن گل را به خاطر دست و پاهای بلندتر و یا خروج های بی محاباترش نمی خورد به جای درون دروازه با پیراهن و شلوار جین روی سکوها نشسته بود. راستش بیرانوند آنقدر در  این هفته های اخیر مستعد دریافت کارت زرد بود که آدم احساس می کرد دلش برای اینکه یک بازی پرسپولیس را با لباس های جینش از سکوها ببیند تنگ شده بود. کامبیزدیرباز بازیگر پرسپولیسی سینما و تلویزیون هم یکی دیگر از چهره های ویژه جایگاه بود. او با تی شرت قرمز به ورزشگاه آمده بود و در کنار حسین ماهینی و یکی دو پرسپولیسی قدیمی مثل اسماعیل حلالی آماده خوشحالی بعد از برد بود اما پرسپولیس نبرد و تصویر جایگاه ویژه هر چه زمان به دقیقه نود نزدیک تر می شد پرافسوس تر می شد.
 
کد مطلب: 104479
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای