دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷

امنیت کشور مثال زدنی است

استاندار اصفهان با بیان اینکه امنیت موجود در استان و کشور مثال زدنی است، گفت: امنیت داخل کشور قابل تحسین است که این نعمت بزرگ نتیجه تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی است.
۰
امنیت کشور مثال زدنی است
مردم‌نيوز: عباس رضایی در دیدار فرمانده آموزشگاه علمی- تخصصی شهید بهشتی ناجا اصفهان و معاونین وی، اظهار کرد: ایجاد سلامت و امنیت وظیفه دولت ها در جامعه است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه امنیت موجود در استان و کشور مثال زدنی است، افزود: امنیت داخل کشور قابل تحسین است که این نعمت بزرگ نتیجه تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی است.
عباس رضایی خطاب به فرمانده آموزشگاه علمی- تخصصی شهید بهشتی ناجا گفت: شغل شما معلمی است و معلمی شغل انبیاست و در این راستا باید تلاش شود تا ضمن حفظ ادب و کرامت انسانی اقتدار نیز در نظر گرفته شود.
رضایی اقتدار ضمن با اهمیت خواندن اقتدار در نظام و نیروهای مسلح، افزود: قانون گرایی در تمامی عرصه ها ضروری است و علاوه بر آن نباید اجازه داد که خدشه ای به اقتدار نظام وارد شود.
استاندار اصفهان با اشاره به شرایط سخت کشور، خاطر نشان کرد: از تلاش های موثر و مفید نیروهای مسلح به منظور حفظ امنیت تشکر کرده و امیدواریم که با تلاش همه  مسئولین و صبوری مردم از این امتحان الهی پیروز و سربلند بیرون آییم.
کد مطلب: 104555
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای