دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲

معنوی‌نژاد و غفور بازی ژاپن را از دست دادند!

پزشک تیم ملی والیبال پیرامون آخرین وضعیت مصدومان این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.
۰
معنوی‌نژاد و غفور بازی ژاپن را از دست دادند!
معنوی‌نژاد و غفور بازی ژاپن را از دست دادند!
مردم‌نيوز: در حالی که تیم ملی والیبال ایران امروز آخرین بازی خود را در هفته دوم لیگ ملت های ۲۰۱۹ در ژاپن با میزبان برگزار خواهد کرد، به نظر می رسد تعدادی از شاگردان کولاکوویچ با مصدومیت روبه رو هستند.
سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت مصدومان ایران به سایت فدراسیون گفت: در بازی آرژانتین 3-4 مصدوم داشتیم. پای معنوی‌نژاد روی پای موسوی رفت و پیچ‌خوردگی پیش آمد که ابتدا مشکوک به ترک خوردگی بودیم، اما امروز آزمایشات انجام شد و مشخص گردید که شکستگی نداریم. او دچار کشیدگی تاندون شده و بازی با ژاپن را از دست می‌دهد، اما تلاش می‌کنیم تا به دیدارهای ارومیه برسد.
او درباره وضعیت موسوی عنوان کرد: مصدومیت قدیمی مچ پای موسوی در یک حرکت دوباره تشدید شد و او تحت درمان قرار دارد. تا این لحظه نمی‌توانیم درباره‌ او قطعی صحبت کنیم و در هنگام گرم کردن، وضعیت او مشخص می‌شود.
افروزی در پایان صحبت‌های خود اضافه کرد: پوریا فیاضی نیز مشکل جزئی داشت که برطرف شده و می‌تواند با تصمیم کادرفنی تیم را همراه کند. غفور نیز در جریان ست چهارم دیدار با آرژانتین دچار اسپاسم کمر شد و تحت درمان قرار دارد، اما شانس زیادی برای حضور در دیدار با ژاپن ندارد.
کد مطلب: 105835
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای