دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱

نتانیاهو خواهان اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران شد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در تازه‌ترین اظهارات ضدایرانی خود از جامعه بین‌الملل خواست تحریم‌های بیشتری علیه تهران اعمال کند.
۰
نتانیاهو خواهان اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران شد
مردم‌نيوز:در پی اظهارات بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران مبنی بر فراتر رفتن ذخایر اورانیوم غنی سازی شده از سقف ۳۰۰ کیلوگرم تا ۱۰ روز آینده، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تازه‌ترین اظهارات ضدایرانی خود مدعی شد این رژیم هرگز به تهران اجازه نخواهد داد به سلاح هسته‌ای دست یابد.

وی ادعا کرد: امروز ایران تهدید کرد که اورانیوم غنی سازی شده اش را از سقفی که در توافق هسته‌ای ایران تعیین شده بود، عبور خواهد داد. این مسئله ما را متعجب نمی‌کند. جامعه بین المللی باید به سرعت تحریم‌هایی که قبلا علیه ایران اعمال کرده بود را مجددا اعمال کند. اسرائیل هرگز به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای را نخواهد داد.

دونالد ترامپ سال گذشته میلادی در اقدامی که با مخالفت دیگر اعضای توافق هسته‌ای ایران مواجه شد، کشورش آمریکا را از این توافق خارج و تهدید کرد تحریم‌های ضدایرانی را از سر خواهد گرفت. دونالد ترامپ در حالی تصمیم به خروج از توافق هسته‌ای گرفت که ایران در تمام این مدت به مفاد برجام پایبند بود.
کد مطلب: 106171
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای