چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۷

جدیدترین خبر از موسسه آرمان

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان با بیان این‌که موسسه آرمان در بحث پرداخت اصل سپرده‌ها هیچ مشکلی ندارد، گفت: مراحل قانونی ادغام این موسسه انجام شده است و بانک مرکزی در چند روز آینده نتیجه نهایی را اعلام می‌کند
۸
۰
جدیدترین خبر از موسسه آرمان
سیدعلی بحرینی مقدم اظهار کرد: مراحل قانونی ادغام موسسه آرمان به اتمام رسیده و توافقنامه آن نیز منعقد شده است و مشکلی در بحث پرداخت سپرده‌های مردم وجود ندارد.

وی افزود: بانک مرکزی ظرف چند روز آینده نتیجه نهایی در زمینه حل مشکلات این موسسه و برنامه برای پرداخت سپرده‌های مردم را اعلام خواهد کرد.

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان تصریح کرد: موسسه آرمان در بحث پرداخت اصل سپرده‌ها به مردم هیچ مشکلی ندارد و مراحل قانونی ادغام این موسسه نیز انجام شده است.

بحرینی مقدم در خصوص زمان پرداخت سپرده به مردم عنوان کرد: نمی‌توان زمان دقیقی را برای پرداخت سپرده‌ها به مردم اعلام کرد اما این پرداخت‌ها متناسب با میزان سپرده‌ها انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: سپرده‌هایی در موسسه آرمان بوده که حدود 8 تا 10 میلیارد تومان هستند. این سپرده‌گذاران نباید انتظار داشته باشند تا سپرده‌های آن‌ها ظرف مدت دو تا سه ماه به آن‌ها پرداخت شود.

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان ادامه داد: برای سپرده‌های کوچک که کمتر از 100 تا 200میلیون تومان هستند انتظار داریم تا مشکلات آن‌ها در مدت دو تا سه ماه آینده حل و پرداخت اصل سپرده‌ها به آن‌ها انجام شود.

بحرینی مقدم خاطرنشان کرد: حدود 85 تا 90 درصد از سپرده‌های مردم در موسسه آرمان جزو سپرده‌های کوچک هستند که امیدواریم پرداخت اصل این سپرده‌ها تا دو سه ماه آینده انجام شود.
کد مطلب: 10652
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


سعید
Iran, Islamic Republic of
سلام
این حرفا فقط جهت ساکت کردن مالباختگان است.
ازاین وعده های دو سه ماهه خیلی دادند که هیچکدام صحیح نبود .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
اصل سپرده منظورشون چیه میشه بگین برام توضیح بدین اصل سپرده چیه?
ایمان
Iran, Islamic Republic of
با سلام منظور از اصل سپرده چیه؟ اکثر مردم بصورت روز شمار تو موسسه آرمان پول گذاشتن چطور میخوان اصل سپرده رو در مورد روزشمار ها اجرا کنن . لطفا یکی از بانکیها جواب بده یا آقای بحرینی معاون اقتصادی استاندار لطفا به ایمیل ارسال کنین
سپرده گذران آرمان
Iran, Islamic Republic of
خداکنه این بار دروغ نباشه وزندگی داغونمون سروسامان بگیره،یا امام رضا
امیر
Iran, Islamic Republic of
سودمون.چی میشه مسخره کردین مردمو بعداز سه ماه پول مردم برداشتین میگین اصل پول به خدا شما همتون دزدین
محمد
Iran, Islamic Republic of
اصل سپرده یغنی چی دقیقا
حمید
Iran, Islamic Republic of
مگه میشه همه ی این موسسات ضرر کرده باشن؟ مگه بیمار بودن خودشونو به دردسر بندازن؟ پولا چی‌شده؟ کجا رفته؟
مالباخته آرمان وحدت
Iran, Islamic Republic of
کدوم ادغام ادمین جان؟آرمان وحدت و البرز ایرانیان منحل شدن.بدبخت شدیم رفت.حالا پول بدو ما هم بدو بدو بدو...
چند رسانه ای