شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۲

حریفِ خاص استقلال در آغاز لیگ

پیشکسوت آبی پوشان گفت: ماشین سازی نه تنها اولین حریف فصل استقلال است، بلکه اولین حریف رسمی استراماچونی هم می‌باشد و به همین دلیل این بازی بسیار حساس است.
۰
حریفِ خاص استقلال در آغاز لیگ
مردم‌نيوز:اصغر طالب نسب اظهار داشت: بازی‌های هفته‌های نخست همیشه حساس است چون تیم‌ها از یکدیگر شناخت و آنالیز ندارند و هر تیمی تنها بر مبنای توانایی‌های خودش به میدان می‌رود.

هافبک پیشین آبی پوشان ادامه داد: این نه تنها اولین بازی فصل استقلال است، بلکه اولین دیداری است که استراماچونی به صورت رسمی روی نیمکت آبی پوشان می‌نشیند و برای همین این بازی بسیار حساس است.

وی افزود: ماشین سازی سال گذشته هم تیم نسبتا خب و خوش ساختاری بود و فکر می‌کنم آنها همین شرایط را برای فصل جدید هم حفظ کنند. این بازی در تبریز است و طبیعی است که کار تیم میزبان قدری راحت تر باشد.

طالب نسب تصریح کرد: نتیجه این بازی برای استراماچونی بسیار مهم است و پیروزی در این دیدار باعث می‌شود محبوبیت و مقبولیت وی در استقلال تثبیت شود.

پیشکسوت آبی‌ها ادامه داد: هواداران استقلال هم بی صبرانه منتظرند تا در یک بازی رسمی تیمشان را با هدایت استراماچونی ببینند. آنها دوست دارند اولین بازی اولین مربی ایتالیایی با تفکرات خاص فوتبال این کشور را نگاه کنند و برای همین این بازی بسیار مهم است.

وی در خاتمه با توجه به بالا رفتن انتظار هواداران استقلال از این تیم تاکید کرد: قهرمان نشدن در لیگ برتر برای آبی‌ها طولانی شده و هواداران این تیم دیگر تحمل این شرایط را ندارند. آنها انتظارشان از تیم برای این فصل بالاست و آبی‌ها محکومند از همین هفته‌های ابتدایی در کورس بالای جدول و قهرمانی قرار داشته باشند.
منبع: مهر
کد مطلب: 109073
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای