شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
یورش یزدانی به سکوی قهرمانی، کار سخت شعبانی در 97 کیلو

لحظه به لحظه با نتایج آزادکاران ایرانی در «باریس آرنا»

4 آزادکار ایرانی امروز در 4 وزن آخر مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان روی تشک می روند.
۰
لحظه به لحظه با نتایج آزادکاران ایرانی در «باریس آرنا»
لحظه به لحظه با نتایج آزادکاران ایرانی در «باریس آرنا»
مردم‌نيوز: در 2 روز نخست رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان شاید نتایجی که دلخواه اهالی کشتی بوده، به دست نیامده؛ اگرچه دیروز علیرضا کریمی توانست با صعود به فینال بالاخره بعد از 2 سال طلسم نرفتن یک ایرانی به فینال را بشکند.
یونس امامی هم با حق خوری آشکار به نفع میزبان نتوانست به فینال وزن 70 کیلو برود و راهی دیدار رده بندی شد.
امروز در شرایطی 4 آزادکار ایرانی در 4 وزن آخر روی تشک می روند که علیرضا کریمی و یونس امامی هم در اوزان 92 و 70 کیلو برای کسب مدال های طلا و برنز به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
در 4 وزن جدید هم پرامیدترین کشتی گیر ایرانی یعنی حسن یزدانی در 86 کیلو شانس اصلی کسب مدال طلاست، روی تشک می رود. در کنار او، بهمن تیموری و علی شعبانی در اوزان 79 و 97 کیلو به عنوان 2 جوان جویای نام به مصاف حریفان خود می روند. البته کار شعبانی به مراتب در 97 کیلو که یک وزن المپیکی است و مدعیانی همچون کایل اسنایدر، عبدالرشید سعداله یف و شریف شریف اف در آن حضور دارند، سخت تر است.
و البته بهنام احسان پور نیز در 61 کیلوگرم با تجربه بالایی که دارد، امیدوار است بتواند تا یک مدال خوشرنگ کسب کند.
علاقه مندان به کشتی می توانند مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان را به صورت زنده و اختصاصی از سایت و اپلیکیشین آنتن تماشا کنند.
در ادامه نتایج لحظه به لحظه مبارزه های کشتی گیران ایرانی در روز سوم مسابقات قهرمانی جهان آمده است.
* در دور نخست وزن 97 کیلوگرم علی شعبانی برابر ابراهیم جیفتجی قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه قرار گرفت. این آزادکار مازندرانی توانست با ارائه یک نمایش تحسین برانگیز روی تشک، 9 بر یک برنده کشتی شود. الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان حریف بعدی شعبانی است.
کد مطلب: 110505
مرجع : ورش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای