شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱

پرسپولیس به سیستم فصل قبل با مربیگری برانکو برگشته است

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌داند دربی تهران مهمترین مسابقه فوتبال در کشورمان است.
۰
پرسپولیس به سیستم فصل قبل با مربیگری برانکو برگشته است
مردم‌نيوز:آندره‌آ استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: می‌دانیم دربی تهران مهمترین بازی در ایران است. دربی در همه جا اهمیت زیادی دارد. این دربی می‌تواند یکی از مهمترین بازی‌های دنیا باشد، اما همه می‌دانیم که فقط سه امتیاز دارد. این انرژی را در تیمم می‌بینم که با 110 درصد توان خود به میدان برویم. اگرچه ما تا به امروز فقط دو امتیاز کسب کردیم، اما همان‌طور که به بازیکنانم گفتم، شرایط دربی متفاوت است و آنها باید روحیه تهاجمی داشته باشند و هرگز در زمین مسابقه عصبی نشوند.

تا به اینجای فصل استحقاق کسب امتیازات بیشتری را داشته‌ایم
سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: ما با روحیه بالا در دربی شرکت خواهیم کرد. ضمن اینکه باید بگویم ما تا به اینجای فصل استحقاق کسب امتیازات بیشتری را داشته‌ایم.

پرسپولیس به سیستم فصل قبل با مربیگری برانکو برگشته است
وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه دو دستیار او پس از مشاهده بازی هفته گذشته پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان چه شناختی از این تیم پیدا کرده‌اند، عنوان کرد: ما می‌دانیم پرسپولیس در سه دوره گذشته لیگ قهرمان شده است. این تیم برای فصل جاری دو بازیکن به نام‌های جونیور از برزیل و محمدحسین کنعانی‌زادگان را از ماشین‌سازی تبریز به خدمت گرفته است. کالدرون با سیستم متفاوت کارش را در پرسپولیس شروع کرد، اما می‌دانیم که آنها به همان سیستم فصل قبل با مربیگری برانکو برگشتند. احترام زیادی برای حریف قائلیم، اما ترسی از آنها نداریم و باید این را در زمین مسابقه نشان بدهیم.

ما باید در هر ثانیه و دقیقه‌ای از دربی بجنگیم
استراماچونی راجع به حمایت هواداران استقلال از او با وجود کسب نتایج نه چندان مطلوب در شروع لیگ، اظهار داشت: اولین چیزی که من را متقاعد کرد تا به ایران و استقلال بیایم، اهمیت هواداران استقلال در آسیا بود. هواداران در هر تمرین و مسابقه ای ما را حمایت می‌کنند. این خیلی مهم است که هواداران را داشته باشیم و قطعاً بدون حضور آنها روی سکوها، مشکل خواهیم داشت. تنها حالتی که می‌توانیم پاسخ محبت هواداران را بدهیم، این است که هرچه در توان داریم در زمین به اجرا بگذاریم. ما باید در هر ثانیه و دقیقه‌ای از دربی بجنگیم تا در پایان بازی هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

نمی‌دانم چرا کالدرون دائماً در مورد تیم‌های دیگر صحبت می‌کند!
سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات گابریل کالدرون، سرمربی پرسپولیس که گفته بود دیاباته را به دلیل اینکه پول زیادی نداشتند نتوانستند جذب کنند و اکنون هم هیچ نتیجه‌ای را به گردن داور نمی‌اندازند که به نوعی طعنه به آبی‌پوشان بوده است، گفت: به کالدرون احترام می‌گذارم، چون از من بزرگ‌تر و انسان مشهوری است. فقط نمی‌دانم چرا دائماً به جز تیم خودش، در مورد تیم‌های دیگر صحبت می‌کند! شاید به خاطر پرسپولیس است که در حال حاضر بهترین تیم ایران بوده، بازیکنان گرانقیمتی دارد و دستمزد بالایی می‌گیرند. نمی‌دانم چرا کالدرون در مورد دیاباته صحبت کرده است. زمانی که ما این بازیکن را می‌خواستیم، او مربی پرسپولیس نبود. ضمن اینکه دیاباته در بازی فردا حضور ندارد.
کد مطلب: 110541
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای