سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸

تعرفه برق افزایش نیافته/ وزارت نیرو مثل بخش خصوصی است

وزیر نیرو با اشاره به اینکه حذف قبوض کاغذی به منزله افزایش تعرفه‌های برق نیست و اتفاقا در این اقدام مشترکین اطلاعات بیشتری نسبت به وضعیت خود پیدا خواهند کرد،‌گفت: وقتی می‌گوییم وزارت نیرو بخش خصوصی است به این منزله است که طرح‌های خود را از محل درآمدهایی که از مردم دریافت می‌کند اجرا می‌کند.
۰
تعرفه برق افزایش نیافته/ وزارت نیرو مثل بخش خصوصی است
مردم‌نيوز: رضا اردکانیان در حاشیه مراسم افتتاح پست برق شهدا و آغاز پویش الف ب ایران در پاسخ به سؤال خبرنگار که پرسید شائبه‌ای بین مردم و رسانه‌ها ایجاد شده که حذف قبوض کاغذی به منزله افزایش تعرفه‌های برق است، گفت:‌به هر حال پاسخ این سؤال را به خوبی می‌دانید اما چون دوست دارید از زبان بنده هم این موضوع پخش شود تا اطمینان بیشتری ایجاد شود بنده پاسخ آن را می‌دهم.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته این سؤال را از بنده داشتید بنده هم بلافاصله به همکاران گفتم و مدیر عامل توانیر و سخنگوی صنعت برق به کرات به آن پرداختند،‌ گفت: چون دوست دارید از لب و دهن وزیر نیرو هم این پاسخ داده شود تا حلاوت بهتری داشته باشد عرض می‌کنم.

وزیر نیرو ادامه داد:‌حذف قبوض کاغذی به هیچ وجه به معنای افزایش یک ریال تعرفه برق نیست بنابراین خواهش می‌کنم هر هموطن و خبرنگاری هر نوع اطلاع مستندی راجع به این موضوع دارد به دفتر بنده با آدرس دقیق اطلاع دهد تا بنده شخصا آن را رسیدگی کنم. پس به هیچ وجه تعرفه برق هیچ افزایشی نداشته است. و هر آنچه عمل شده همان بوده است که روی قبوض می‌آمده است.

اردکانیان  تاکید کرد:‌اتفاقا حذف کاغذ این امکان را ایجاد کرده است که اطلاعات بیشتری در مقایسه با زمانی که قبض کاغذی صادر می‌شد به مشترکین بدهد. به عنوان مثال وقتی قبض کاغذی برای مشترکین صادر می‌شد مشترک در همان لحظه همان قبض را می‌دید و قبض‌های ماه قبل را مشاهده نمی‌کرد. بنابراین در حال حاضر از همان جا با یک کلیک می‌توانید در همان صفحه و در ادامه عملکرد سال‌های قبل و ماه قبل را مشاهده کنید.

وی ادامه داد:‌پس انشاالله کمک می‌کنید که ما این گام‌ها را برداریم و در مسیر هم اگر اشکالی وجود دارد اشکالات را تصحیح کنیم.

وزیر نیرو خاطرنشان کرد:‌وقتی می‌گوییم وزارت نیرو بخش خصوصی است و طرح‌های خود را از محل درآمدی که از مردم دریافت می‌کند اجرا می‌کنیم  پس هر چقدر هزینه‌های ما کمتر شود عملا یک کمک بزرگ به مصرف کنندگان بوده است.
کد مطلب: 113809
مرجع : فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای