سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵

درخواست رسمی سپاهان برای تعویق جام حذفی

باشگاه سپاهان برای تعویق دیدار این تیم در جام حذفی درخواست رسمی داده است.
۰
درخواست رسمی سپاهان برای تعویق جام حذفی
درخواست رسمی سپاهان برای تعویق جام حذفی
مردم‌نيوز: بازی های باشگاهی فوتبال ایران پس از برگزاری هفته ششم رقابت ها بار دیگر با تعطیلی مواجه شده و تیم ملی در این بازه بازی هایش در مقدماتی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیای 2023 چین را از سر خواهد گرفت.
شاگردان ویلموتس روز 19 مهرماه در ورزشگاه آزادی به مصاف کامبوج می روند و روز سه شنبه 23 مهرماه در بحرین بازی خواهند کرد.
طبق برنامه ریزی های انجام شده، بلافاصله رقابت های فوتبال در ایران با جام حذفی از سر گرفته می شود و سپاهان هم یکی از باشگاه هایی است که باید در این رقابت ها حضور داشته باشد و روز 25 مهرماه با پیکان در ورزشگاه نقش جهان بازی کند.
با این حال سپاهانی ها که مرتضی منصوری، پیام نیازمند و محمد محبی را در اردوی تیم ملی بزرگسالان می بینند و امید نورافکن و علی کی خسروی نیز به تیم امید دعوت شده اند، با توجه به در اختیار نداشتن 5 بازیکن به صورت رسمی خواهان تعویق دیدارش برابر پیکان شده است. نکته قابل توجه اینکه از 5 بازیکنی که در حال حاضر تمرینات سپاهان را از دست داده اند، به غیر از علی کی خسروی 4 بازیکن دیگر معمولا به صورت ثابت در ترکیب طلایی پوشان توسط امیرقلعه نویی مورد استفاده قرار می گیرند.
با توجه به قوانین، هر باشگاهی در صورتی که سه بازیکن و بیشتر در تیم ملی بزرگسالان داشته باشد، بازی هایش به تعویق خواهد افتاد و حالا باید ببینیم مسئولان سازمان لیگ چه واکنشی به درخواست سپاهانی‌ها خواهند داشت.
کد مطلب: 113889
مرجع : ورش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای