سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵

گسول: NBA زیبا نیست

بازیکن اسپانیایی تیم بسکتبال پورتلند گفت: آرزو دارم که می‌توانستم در سیستم نوین بسکتبال آمریکا موثر باشم ولی به عنوان یک بازیکن نمی‌توانم و به نوعی طرد شده‌ام.
۰
گسول: NBA زیبا نیست
مردم نیوژ: پائو گسول، سنتر اسپانیایی تیم پورتلند تریل بلیزرز در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا همچنان به خاطر مصدومیت از ناحیه پا، نیمکت‌نشین است ولی با برطرف شدن آسیب‌دیدگی به زودی برای تیمش به میدان می‌رود.

گسول 39 ساله که به روزهای پایانی دوران حرفه‌ای بازیگری خود نزدیک می‌شود در مورد کیفیت NBA گفت: نوع بسکتبال لیگ نسبت به زمانی که من جوان بودم، خیلی تغییر کرده است. در حال حاضر شوت‌های خیلی سریع و عجولانه، مالکیت کوتاه توپ، تعداد پاس‌های کم در هر حمله از مشخصات بسکتبال NBA است.

شما در حال حاضر شاهد پاس‌هایی هستید که اگر در زمان ما توسط بازیکنی داده می‌شد از سوی سرمربی به عنوان جریمه، تعویض می‌شد.

ملی‌پوش پیشین اسپانیا ادامه داد: NBA زیبایی و خالص بودن خود را از دست داده است. دیگر شاهد پاس‌های بلند در طول بازی نیستیم. بسکتبال در حال حاضر با 5 بازیکن کوتاه قد بازی می‌شود.

به اعتقاد من هنوز هم می‌توان با 2 بازیکن بلند در تیم برنده شد. آرزو دارم که می‌توانستم در سیستم نوین بسکتبال آمریکا موثر باشم ولی به عنوان یک بازیکن نمی‌توانم و به نوعی طرد شده‌ام. NBA چنین بسکتبالی را دوست دارد چون مدام در حال حرکت و پیشرفت است.
کد مطلب: 117258
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای