يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸

حرکت عجیب بایدن برای جمع‌آوری رأی!

«جو بایدن»، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا، برای جمع‌آوری رأی دست به ابتکار عجیبی زده است.
۰
مردم‌نيوز: در حالی که بسیاری از نامزد‌های انتخاباتی با سفر هوایی، تور تبلیغاتی خود در ایالات آمریکا را برگزار می‌کنند، «جو بایدن»، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا و نامزد پیشتاز حزب دموکرات آمریکا از امروز (شنبه) با هدف جلب حمایت رای دهندگان در انتخابات، تور هشت روزه ایالت آیووا را با اتوبوس آغاز می‌کند.
به گزارش صدا و سیما بایدن در حالی طولانی‌ترین تور ایالتی خود را آغاز می‌کند که سطح محبوبیت او در نظرسنجی‌های اخیر تا حدودی کاهش یافته است و او سعی دارد با این اقدام آراء بیشتری جمع کند. 
بایدن، در تلاش است تا نامزدی حزب دموکرات را برای رویارویی با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر سال ۲۰۲۰ به‌دست آورد. این در حالی است که او با تعداد زیادی از نامزد‌های دموکرات، که از حمایت مالی بهتری برخوردار هستند، مواجه است.
نتایج نظرسنجی اخیر دانشگاه «کوئینیپیاک» نشان می‌دهد میزان حمایت از جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی، نسبت به ماه گذشته میلادی [اکتبر]کاهش داشته، اما رتبه او از سایر نامزد‌های دموکرات همچنان بالاتر است. سطح حمایت از بایدن به ۲۴ درصد، «پیت بودجج»، شهردار ساوت بند به ۱۶ درصد، «الیزابت وارن» به ۱۴ درصد و «برنی سندرز»، سناتور ورمونت، به ۱۳ درصد رسیده است.
 
کد مطلب: 120461
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای