سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵

روحانی تهدیدات کرونا را جدی‌تر بگیرد

منتخب مردم خمین در مجلس یازدهم گفت:رئیس‌جمهور باید موضوع مقابله با کرونا را جدی‌تر بگیرد و با این معضل و تهدید بزرگ با جدیت برخورد کند.
۱
روحانی تهدیدات کرونا را جدی‌تر بگیرد
مردم‌نيوز:
علیرضا نظری منتخب مردم خمین در انتخابات مجلس یازدهم با تأکید بر اینکه مردم باید نسبت به ویروس کرونا واقع بینانه برخورد کنند و تحت تأثیر فضای روانی قرار نگیرند، گفت: مردم باید به توصیه‌های متصدیان امر به صورت جدی توجه کنند تا از انتقال این ویروس در جامعه جلوگیری شود.
منتخب مردم خمین در مجلس با تأکید بر اینکه مسئولان اجرایی کشور نیز باید با این موضوع جدی‌تر برخورد کنند، گفت: در ۱۷ اسفندماه ۱۵ استاندار از انتقال این ویروس به استان‌های خود خبر دادند و از مردم خواستند در راستای جلوگیری از انتقال گسترده ویروس اقدام کنند. مقام معظم رهبری نیز از همه دستگاه‌های کشور تقاضا کردند با وزارت بهداشت در راستای کنترل این بیماری همکاری کنند و این اقدام را جهاد فی سبیل‌الله خواندند.
نظری با اشاره به نامه سرگشاده وزیر بهداشت به وزیر صمت گفت: وزیر صمت عضو ستاد ملی مقابله با کرونا و رئیس کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد است.
وی تصریح کرد: وزیر بهداشت از عدم همکاری وزارت صمت انتقاد شدید کرده و از اقدام بروکراتیک سخن به میان آورده بود و ادامه این روش را موجب هتک حرمت نظام و زیر سوال رفتن سلامت مردم خوانده بود.
نظری تصریح کرد: تنها در این صورت است که همه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای کشور خود را ملزم به همکاری می‌کنند. باید رئیس‌جمهور موضوع را جدی‌تر بگیرد و با این معضل و تهدید بزرگ با جدیت برخورد کند.
 
کد مطلب: 136303
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای