جمعه ۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۳

ادعای عجیب سرمربی تیم ملی درباره اسطوره پرسپولیس

دراگان اسکوچیچ: باقری تنها دستیار ایرانی من خواهد بود ادعایی که تکذیب شد
۰
ادعای عجیب سرمربی تیم ملی درباره اسطوره پرسپولیس
مردم‌نيوز:سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بعید می‌دانم گزینه ایرانی دیگری به جمع ما اضافه شود و کریم باقری تنها دستیار من در تیم ملی خواهد بود.

اسکوچیچ که امروز از کرواسی با برنامه نوروز فوتبالی صحبت می کرد ( می توانید متن کامل آن را در اینجا بخوانید ) درباره موضوع دستیاران در تیم ملی گفت که پرونده این موضوع بسته شده و به کریم باقری کاپیتان سابق تیم ملی در این سمت برای او و تیم ملی کافیست. بنابر آنچه که اسکوچیچ درباره آن صحبت کرد به نظر می رسید او قصد دارد با همین دو دستیار خارجی و البته کریم باقری ادامه دهد .

با این مصاحبه ابن سوء تفاهم ایجاد شد که وحید هاشمیان که از زمان انتخاب مارک ویلموتس به عنوان دستیار او در کادر تیم ملی حضور داشت، این سمت را به همبازی سابق خودش در تیم ملی واگذار کرده است. البته بین اسکوچیچ و هاشمیان جلساتی در اسفندماه سال گذشته برگزار شده بود که درصورت پذیرش شروط دو طرف این همکاری قابل ادامه بود. هاشمیان در هفته گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی درباره همکاری با دراگان اسکوچیچ گفته بود اگر شروطش پذیرفته شود در تیم ملی ادامه خواهد داد. او تاکید داشت که شروطش مالی نبوده اند.

اما درحالیکه رسانه ها مشغول تنظیم خبر در این باره بودند سخنگوی فدراسیون فوتبال در توییتی اعلام کرد آنچه در برنامه گفته شده مدنظر اسکوچیچ نبوده و او صحبتی درباره پایان همکاری هاشمیان مطرح نکرده و موضوع همکاری به قوت خود باقی است و در واقع انتشار اخبار مربوط به حضور کریم‌باقری به عنوان تنها ایرانی کادر فنی تیم‌ملی، ناشی از ترجمه اشتباه و سوء برداشت بوده است .

 
کد مطلب: 136947
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای