چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۲

مسابقات ما را ۳-۰ اعلام کنید

رئیس هیات مدیره صنعت نفت آبادان اعلام کرد این باشگاه مخالف برگزاری ادامه مسابقات لیگ نوزدهم است.
۰
مسابقات ما را ۳-۰ اعلام کنید
مردم‌نيوز:
حسن نصر اصفهانی درباره زمان بازگشت تیم‌ها به تمرینات گفت: مطمئنا ما با برگزاری مسابقات مخالف هستیم. در حال حاضر سه نماینده از خوزستان در لیگ برتر حضور دارند اما استان خوزستان وضعیت قرمز دارد و برای ما جای سوال دارد که چطور می‌خواهند لیگ را شروع کنند.
او درباره اینکه علی عیسی زاده اعلام کرده بود با این شرایط باید بازی‌ها را سه بر صفر اعلام کنند و آنها امکان میزبانی در شهر دیگری را ندارند، افزود: اگر هزینه ما را بپردازند در شهر دیگری بازی می‌کنیم اما وقتی در این شرایط باید هزینه اضافه‌ای هم داشته باشیم نباید لیگ را برگزار کنند و همین که مسابقات را سه بر صفر اعلام کنند راحت‌تر هستیم. 

نصراصفهانی افزود: چه تضمینی وجود دارد که هیچ یک از فوتبالیست‌ها، کادرفنی و همینطور کارکنان باشگاه‌ها را عوامل درگیر مسابقات به کرونا مبتلا نشوند؟ در شرایط فعلی و در این وضعیت اقتصادی چطور تیم‌ها می‌توانند به شهر دیگر بروند و مسابقه برگزار کنند؟ ما جایگاه خوبی در جدول داریم و در ادامه مسابقات حتی شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را هم داریم. از این رو تیم ما از تعطیلی لیگ ضرر می‌کند، ولی این ضرر امتیازی است و جانی نیست.
رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان درباره اینکه چند هفته از شکایت این باشگاه از دراگان اسکوچیچ می‌گذرد، گفت: فعلا که خبر خاصی در این باره نیست و فیفا چیزی به ما اعلام نکرده است.
 
کد مطلب: 143331
مرجع : ایلنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای