يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۰

قیمت خودرو شکسته شد

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: با اجرایی شدن مصوبه سازمان حمایت مبنی بر اینکه فروش خودرو در بازار تنها می‌تواند ۱۰درصد بالاتر از قیمت تعیین شده شرکت‌های خودروسازی باشد، به زودی شاهد ریزش سنگین قیمت خودرو در بازار خواهیم بود.
۰
قیمت خودرو شکسته شد
مردم‌نيوز:قیمت خودرو در روز های اخیر نوسانات زیادی داشت . در پی افزایش بی رویه قیمت خودرو بازار خودرو دچار رکود شده بود . اما با رسیدگی ویژه قیمت خودرو فروریخت . سعید موتمن  درباره وضعیت فروش خودرو در بازار بعد از اینکه شروط جدید برای خرید و فروش خودرو وضع شده است، تصریح کرد: با اعلام قیمت نهایی خودروها توسط ستاد تنظیم بازار و اعمال ۱۰درصد رشد قیمت در بازار، قیمت خودرو در بازار ریزش خواهد کرد و دیگر فردی نمی تواند به صورت سلیقه ای قیمت گذاری کند.
 

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو افزود: بازار خودرو در حال حاضر آرام است و دیگر شاهد نابسامانی قیمت ها نیستیم، این رویه به گونه ای است که قیمت برخی از خودروهای داخلی تا ۴۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

 

وی با بیان اینکه قیمت خودروی پراید کاهش شدیدی داشته و به ۶۵ میلیون تومان رسیده است، تصریح کرد: افرادی که در ماه های گذشته با هدف کسب سود خودرو خرید می کردند، اکنون در صف فروشندگان خودرو قرار گرفته اند؛ چراکه می دانند کاهش قیمت خودرو ادامه دار خواهد بود
کد مطلب: 143806
مرجع : رکنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای