پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۰
حق دارد هنوز هم کینه به دل داشته باشد

کنعانی‌زادگان: من ۲۰ ساله دعوت شدم و این آقا خط خورد

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس به خبرورزشی گفت: من از ۱۷، ۱۸ سالگی به پرسپولیس آمدم و افتخار می‌کنم کنار بزرگانی مثل آقامهدی مهدوی‌کیا و علی‌آقا کریمی تمرین و بازی کردم که امیرحسین صادقی آرزو دارد کنار این بزرگان عکس یادگاری بیندازد!
۱
۰
کنعانی‌زادگان: من ۲۰ ساله دعوت شدم و این آقا خط خورد
کنعانی‌زادگان: من ۲۰ ساله دعوت شدم و این آقا خط خورد
مردم‌نيوز: روز گذشته امیرحسین صادقی در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها به صحبت‌های محمدحسین کنعانی‌زادگان واکنش نشان داد. صحبت‌هایی که باعث ناراحتی مدافع ملی‌پوش پرسپولیس شد. محمدحسین کنعانی‌زادگان به این حرف‌ها واکنش نشان داد و... بهتر است خودتان مصاحبه را بخوانید.
مصاحبه امیرحسین صادقی را خوانده‌ای؟
بله، من می‌دانم دلیل عصبانیت یا کینه او از من چیست؟!
کینه؟!
به هر حال خیلی سخت است که یک جوان ۲۰ ساله به تیم ملی دعوت شود و شما خط بخوری! از همان زمان این آقا از من کینه به دل گرفته است.
ولی ظاهراً دلیل عصبانیت او حرف‌هایت در برنامه فوتبال برتر بود.
ببینید گفته است من خودشیرینی کرده‌ام! آیا من خودشیرینی کرده‌ام یا کسی که برای خوشایند طرفداران یک تیم می‌آید و علیه کنعانی‌زادگان حرف می‌زند؟ مگر من حرفی علیه امیرحسین صادقی زدم؟ او می‌خواهد برای استقلالی‌ها خودشیرینی کند.
تو گفتی از رفتن به استقلال پشیمان هستی؟
این حرف چه ربطی به صادقی دارد؟ هر بازیکنی ممکن است بگوید از رفتن به فلان تیم پشیمان هستم. همین چند روز پیش هم یک فوتبالیست پیشکسوت گفت به خاطر ترک استقلال و رفتن به پرسپولیس پشیمان است. آیا بزرگ‌تر‌های پرسپولیس حرفی علیه او زدند؟ نه! تازه این آقا آمده و در مصاحبه خودش علیه بزرگ‌تر‌های تیم ما هم حرف زده است. چرا؟ چند هفته قبل هم خودشیرینی کرد و گفت از زیرزمین باشگاه استقلال یک جام به پرسپولیسی‌ها بدهند! آیا این حرف قشنگ بود؟
مثل اینکه خیلی ناراحتی؟
نه ولی برای توی بورس بودن یا فالوور جمع کردن بعد از پایان فوتبال نباید هر حرفی را زد. این آقا که من را جوان تازه‌وارد و خودش را بزرگ‌تر می‌داند چرا حرف‌های نوجوانان ۱۳ یا ۱۴ ساله را می‌زند؟ چرا می‌گوید از زیرزمین باشگاه کاپ می‌آوریم و به پرسپولیسی‌ها می‌دهیم؟ در ضمن من یک سال نیست به پرسپولیس آمدم بلکه من از جوانی آمدم. من از ۱۷، ۱۸ سالگی به پرسپولیس آمدم و افتخار می‌کنم کناربزرگانی مثل آقامهدی مهدوی‌کیا و علی‌آقا کریمی تمرین و بازی کردم که امیرحسین صادقی آرزو دارد کنار این بزرگان عکس یادگاری بیندازد!
ولی او در جام جهانی ۲۰۰۶ همبازی این دو بوده است.
روی نیمکت؟! باور کنید اگر صادقی درباره خود من حرف می‌زد ناراحت می‌شدم، اما جواب نمی‌دادم. اینکه به بزرگ‌تر‌های پرسپولیس توهین می‌کند و می‌گوید حرف زدن بلد نیستند قشنگ نیست. بزرگ‌تر‌های پرسپولیس باشخصیت و حرفه‌ای هستند و می‌توانند الگو باشند. این پرسپولیس چهار سال است می‌جنگد و با قدرت قهرمان می‌شود. سه سال گذشته من روبه‌روی این تیم هم بازی کردم و حالا که کنار این بازیکنان هستم از نزدیک می‌بینم چقدر مبارز و باانگیزه هستند. حالا یک‌سری می‌خواهند قهرمانی‌های پرسپولیس را لوث کنند که نمی‌توانند. بهترین جواب را هم شجاع خلیل زاده به این آقایان داد.
کدام جواب؟
اینکه چهار سال است این پرسپولیس در فوتبال ایران حکومت می‌کند. دقیقاً پرسپولیس با قدرت و به لطف مربیان و بازیکنانش حکومت می‌کند و قهرمان می‌شود!
 
منبع: خبرورزشی
کد مطلب: 144207
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Reza. Ghasemi
Iran, Islamic Republic of
با سلام آقای کنعانی زادگان حرفهای درستی گفته این آقا معلوم کجای فوتبال بوده و اصلا افتخاری در فوتبال داشته علیه همه بزرگان فوتبال صحبت میکنه لطفا مربی یک تیم دسته چندم بشه تا دهنش بسته باشه با تشکر.
چند رسانه ای