چهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸

واکنش نیکزاد به حقوق 37 میلیونی مدیران صندوق بازنشستگی

نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر پژمانفر گفت: یک جوان انقلابی رئیس صندوق بازنشستگی بود که با دستور رئیس جمهور عزل شد ضمن اینکه دریافت حقوق‌های نجومی 35 تا 37 میلیونی مدیران صندوق احجاف در حق بازنشستگان است.
۱
۰
واکنش نیکزاد به حقوق 37 میلیونی مدیران صندوق بازنشستگی
مردم‌نيوز:
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به بندهای 9، 12 و 14 اصل سوم قانون اساسی و همچنین اصل های 20 و 34 گفت: در ارتباط با هماهنگ سازی حقوق بازنشستگان به ویژه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی با شاغلان بی توجهی انجام شده است.
وی تصریح کرد: دولت در ارتباط با خرید تضمینی گندم سیاست غلطی را ادامه می دهد، سال گذشته در ارتباط با خرید تضمینی، 3 میلیون تن کاهش کشت گندم داشتیم که این موضوع باعث شد با وجود برخی نیازها، واردات گندم انجام دهیم و در صورت ادامه روند بی دقتی دولت، مشکلات امنیت اقتصادی شکل خواهد گرفت.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تذکر دیگری خطاب به بانک مرکزی داد و تصریح کرد: بعد از خرید و فروش توسط دستگاه های پُز همان لحظه پول از کارت خریدار کسر، اما بعد از 24 ساعت به حساب فروشنده ریخته می شود. چه کسی باید پاسخگوی رسوبات پول طی این 24ساعت باشد. از سازمان های بازرسی می خواهیم تا بر این موضوع نظارت کنند.
 
علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به اخطار پژمان فر گفت: یک جوان انقلابی رئیس صندوق بازنشستگی بود که با دستور رئیس جمهور عزل شد. اگر نمی توانیم همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان را انجام دهیم، سامانه شفافیت بیانگر میزان دریافتی مدیران صندوق را فعال کنید، زیرا دریافت حقوق های نجومی 35 تا 37 میلیونی مدیران صندوق احجاف در حق بازنشستگان است.
وی همچنین در ارتباط با بحث خرید تضمینی گندم اظهار کرد: براساس پیگیری های من از وزیر جهاد کشاورزی، وی نوید تامین 14 میلیون تن گندم را داد و اعلام کرد به دلیل کاهش ذخیره گندم، مقداری واردات انجام می شود.
 
کد مطلب: 147132
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


داورپناه
Iran, Islamic Republic of
سلام بر نمایندگان. ولایی. ماپیران عصا بدست. خاصه فرهنگیان. از بس التماس و خواهش کردیم. به پهنای. صندوقهای. بازنشستگی. ورود کنید. تحقیق. شود بهترین راهی که دشمن نفوذ میکند این. جاست. حقوق ضایع شده اختلاف. حقوقی. پولهای خامی. که معلوم. نیست. وووووووو بجای خودزنی اینجا کار جهادی. ست. وقت. تنگ است. نگویید تا قبل انتخابات ما پیران باهمه فرزند ونوه وووووووو آماده. آماده ایم. صلوات
چند رسانه ای