شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶

شجاع در خطر اخراج؛ یحیی مدافع تیمش را توجیه می‌کند

اتفاقات رقم خورده در دیدار دو تیم فولاد و استقلال باعث شده تا کادرفنی پرسپولیس توجه بیشتری روی اعتراض بازیکنان داشته باشند.
۱
۰
شجاع در خطر اخراج؛ یحیی مدافع تیمش را توجیه می‌کند
شجاع در خطر اخراج؛ یحیی مدافع تیمش را توجیه می‌کند
مردم‌نيوز: شجاع خلیل زاده جزو بازیکنانی است که طی فصول اخیر معمولا در صف اول اعتراض به داوران قرار داشته و از این حیث محرومیت و کارت‌های زیادی را متوجه خود کرده است. اتفاقی که باعث شده تا اکنون کادرفنی به دنبال توجیه و تذکر جدی به این بازیکن برای کنترل رفتارش در دیدارهای آتی و خصوصا جدال با پیکان باشد.
خلیل زاده که بارها مدعی شده بود قصد دارد از این رفتار دست بردارد و روی اعصاب خود در جریان بازی کنترل بیشتری داشته باشد، اما در این راه معمولا ناکام بوده است. با این حال اتفاقات بازی فولاد خوزستان و استقلال که با اخراج دو بازیکن آبی‌ها همراه شده و فضای مجازی را به شدت ملتهب کرده، این نگرانی را در پرسپولیس شکل داده که کمیته داوران برای اثبات بی طرفی خود به دنبال برخورد قاطع با بازیکنان این تیم نیز باشد. در این ماجرا مسلما شجاع خلیل زاده در تیررس داوران قرار دارد تا در صورت تکرار رفتار خود و اعتراض به داور با کارت مواجه شود و در این راستا دستورات لازم و تذکر به این بازیکن داده شده تا در جدال با پیکان بیشتر مراقب رفتار خود باشد.
کد مطلب: 147525
مرجع : ورش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


نوری فرخی
Iran, Islamic Republic of
شجاع جان توخیلی باتعصبی ازنظر فنی عالی هستی ولی قبول کن بعضی مواقع بااعتراضهای بی موردت تیم رو بیچاره میکنی جان مادرت مواظب رفتارت درزمین باش
چند رسانه ای