دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۶
بی‌باک از بازگشت اسبقی و خدابخشی به تیم ملی استقبال کرد

مراسم آشتی‌کنان بی‌باک و خدابخشی دوستانه و صادقانه برگزار شد

مدیر سازمان تیم‌های ملی گفت: در شبی که همه در مراسم معنوی شام غریبان شرکت کرده بودند، بی‌باک و خدابخشی با خلوص نیت حاضر شدند و مراسم آشتی با بی‌باک نیز کاملا صادقانه و دوستانه برگزار شد .
۳
۰
مراسم آشتی‌کنان بی‌باک و خدابخشی دوستانه و صادقانه برگزار شد
مردم‌نيوز: در خصوص آشتی مهدی بی‌باک و مهدی خدابخشی اظهار داشت: بعد از حاشیه‌هایی که پیش آمده بود و حرف و حدیث‌هایی که برخی منتقدان مغرض نسبت به مسائل پیش آمده داشتند، تلاش ما این بود نسبت به مسائلی که نیاز به متنبه شدن بود یا مربی لازم  به برخورد انضباطی داشت ، تدبیر کنیم.

وی تاکید کرد: تلاش ما این بود در این قضیه شرایط را به گونه‌ای پیش ببریم که قداست سرمربی تیم ملی حفظ شود و در کنار آن شان ورزشکاران‌مان نیز لحاظ شود. شب گذشته (یکشنبه) در کنار بارگاه شهید گمنام در خانه تکواندو مراسم شام غریبان حسینی را بر گزار کردیم که در این مراسم مهدی خدابخشی حضور داشت و بهنام اسبقی نیز قرار بود حضور داشته باشد که به دلیل مهیا شدن شرایط سفرش امکانش مهیا نشد و عذرخواهی کرد.

مدیر سازمان تیم‌های ملی تکواندو تصریح کرد: خدابخشی در این مراسم با سرمربی تیم ملی دیدار و روبوسی کرد و اسبقی نیز گفت به محض حضور در تهران نزد بی‌باک خواهد آمد تا از او دلجویی و عذرخواهی کند. ما نیز این قول را دادیم بعد از این اتفاق اسبقی نیز همانند خدابخشی به جمع اردونشینان ملحق شود. قرار است از امروز (دوشنبه) خدابخشی نیز در کنار سایر ملی‌پوشان حاضر شود و به تمرین بپردازد. بعد از این اتفاقات از ملی‌پوشان خواستیم یکدل و همدل برای موفقیت در عرصه‌های مختلف تکواندو فعالیت کنند تا به دور از هر حاشیه‌ای پرچم مقدس کشورمان را به اهتزار در بیاورند.

فرهادیان در خصوص نقش رئیس فدراسیون تکواندو در مهیا شدن شرایط خدابخشی و اسبقی در اردوهای تیم ملی گفت: پولادگر به عنوان بزرگ جامعه تکواندو همیشه به ما راهکار می‌دهد و در این زمینه نیز خیلی کمک کرد و چندین جلسه با من برگزار و در نهایت بهترین تصمیم گرفته شد. در شبی که همه در مراسم معنوی شام غریبان شرکت کرده بودند، بی‌باک و خدابخشی با خلوص نیت حاضر شدند و این مراسم آشتی نیز کاملا صادقانه و دوستانه برگزار شد.

وی در پاسخ به این سوال که با بازگشت اسبقی و خدابخشی به اردوی تیم ملی امکان حضور آنها نیز در گرندپری لندن وجود دارد، عنوان کرد: قبل از اینکه بحث روادید سفر به انگلیس مطرح باشد ، بحث آمادگی این نفرات مطرح است و باید ببینیم در زمان دوری این نفرات از اردو در چه شرایط آمادگی قرار داشتند و امکان اینکه از لحاظ آمادگی همسطح سایر بازیکنان باشند برای آنها وجود دارد یا خیر، تا کادر فنی در خصوص تصمیم گیری کند. در صورت نظر مساعد کادر فنی نیز تمام تلاشمان را برای دریافت روادید سفر آنها انجام خواهیم داد.

مدیرسازمان تیم‌های ملی در خصوص اینکه خدابخشی قرار است در وزن سوم المپیک حضور داشته باشد یا به وزن چهارم منتقل خواهد شد، گفت: در حال حاضر نام خدابخشی در وزن چهارم المپیک ثبت شده است اما در پایان هر سال اوزان تغیر می‌کند. نظر خود خدابخشی این است به وزن سوم تغییر وزن بدهد و سعی می‌کنیم با مشورت با کادر فنی بهترین تصمیم را برای او و تیم ملی تکواندو بگیریم.

فرهادیان در پایان در خصوص واکنش بی‌باک به بازگشت این نفرات خاطر نشان کرد: بی‌باک نیز از بازگشت این نفرات استقبال کرد و با توجه به عزیز بودن شب شام غریبان معتقد هستم امام حسین (ع) نیز کمک کرد همه همدل و یکدل شوند. از مردم عزیز کشورمان نیز درخواست دارم با توجه به ایام عزیزی که در آن قرار داریم برای شفای عاجل استاد مهیمن، یکی از مربیان باسابقه تکواندو و یکی از مسئولین سابق کمیته‌های فدراسیون دعا کنند. 
کد مطلب: 22826
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


leonardo dora
United States
وام برای انواع اهداف
ما حداقل مبلغ 5،000.00 یورو را به 10،000،00 یورو به 20 میلیون یورو پیشنهاد می کنیم
با نرخ بهره کم 2٪ وام
دوره: تا 25 سال بسته به مبلغ وام شما نیاز دارید.
مشتریان باید باشند
بیش از 18 سال سن
این معامله 100٪ امن برای همه مشتریان است
برای اطلاعات بیشتر درباره اعتبار، لطفا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید:
(leonardodorafinance@gmail.com)
leonardo dora
United States
خوش آمدید به LEONARDO DORA FINANCE یک شرکت وام که ثبت نام کرده و وام هایی برای کمک به زندگی فراهم می کند. برای پرداخت بدهی خود به صورت وام نیاز دارید یا به وام برای کسب و کارتان نیاز دارید؟ شما توسط بانک های خود و دیگر موسسات مالی رد شدید؟ شما به وام یا ادغام وام مسکن نیاز دارید؟ آیا شما به دنبال بیشتر هستید، چرا که ما اینجا هستیم تا تمام مشکلات مالی خود را از گذشته دور کنیم. ما به افرادی که نیاز به کمک مالی دارند و اعتبار بدی دارند یا برای پرداخت صورتحساب نیاز به پرداخت پول دارند، وام را فقط برای نرخ بهره 2 درصد ارائه می دهیم، می خواهم از این رسانه برای اطلاع دادن به حمایت و دریافت کننده قابل اطمینان استفاده کنیم آماده ارائه وام باشد بنابراین، لطفا با ما تماس بگیرید امروز (leonardodorafinance@gmail.com)
Elena
Nigeria
آیا شما در هر گونه مشکلی مالی هستید؟ آیا به وام نیاز دارید؟ elenanino0007@gmail.com
چند رسانه ای