دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۴
تنها راهی که ستاره پرسپولیس دارد ؛ اگر در پرسپولیس نماند باید خانه اش را بفروشد!

دو راه پیش روی طارمی یا تمدید با پرسپولیس یا فروش خانه

مهدی طارمی در مصاحبه‌های تصویری‌اش بعد از صدور حکم محرومیت و جریمه نزدیک به ۸۰۰هزار یورویی اعتراف کرد که اشتباه بزرگی مرتکب شده و در عین‌حال گفت حتما حکمت و «خیریتی» در کار بوده است.
۳
۰
دو راه پیش روی طارمی یا تمدید با پرسپولیس یا فروش خانه
مردم‌نيوز: طارمی یادش رفته عذرخواهی کند اما شنیده می‌شود که آقای‌گل دو فصل اخیر لیگ از همه بیشتر به فکر تلافی این گاف است. او حتی شاید به‌خاطر شرمی که از این بابت حس می‌کند حاضر شود قراردادش را هم با پرسپولیس تمدید کند. نکته مهم اینجاست که در کنار محرومیت طارمی و البته باشگاه پرسپولیس، مهاجم سرخپوشان باید تا ۳۰روز آینده ۷۸۹هزار و ۵۰۰یورو یعنی بیشتر از ۳میلیارد به عنوان جریمه پرداخت کند و این یعنی اینکه طارمی در حالی که در ابتدای فصل این مبلغ را برای رضایتنامه خود پرداخت می‌کرد حالا باید این مبلغ را به عنوان جریمه پرداخت کند هرچند که باشگاه پرسپولیس هم در پرداخت این جریمه با مهاجم خود شریک است.

هدایتی مورد نظر دیگر نیست

شاید اگر این اتفاق سه سال پیش برای طارمی رخ می‌داد و مهاجم سرخپوشان با چنین مشکلی روبه‌رو می‌شد خیلی راحت این موضوع را به هدایتی اطلاع می‌داد و عابر بانک سابق پرسپولیس به راحتی این مبلغ را پرداخت می‌کرد تا مهاجم سرخپوشان با چنین مشکلی روبه‌رو نشود اما از آنجا که هدایتی اعلام کرده یک بار این مبلغ را پرداخت کرده تا ریزه اسپور شکایت نکند و هنوز هیچ‌کس نمی‌داند که این پول کجا رفته، حتی هدایتی هم دیگر حاضر نیست یا نمی‌تواند چنین پولی را پرداخت کند.

مسکن غرب تهران؛ سنگ آخر

مهدی طارمی در ابتدای این فصل زمانی که خواستار لژیونر شدن و جدایی از پرسپولیس شد، این موضوع با مخالفت باشگاه پرسپولیس همراه شد و در نهایت زمانی که مسئولان باشگاه اصرار طارمی را دیدند اعلام کردند که طارمی باید پول رضایتنامه خود را که نزدیک به ۴میلیارد است، پرداخت کند. طارمی به همین دلیل با کمک دوستان خود قسمتی از این مبلغ را تهیه کرد اما برای پرداخت مابقی آن سراغ خانه در دست ساخت خود رفت. شنیده‌های ما حاکی از آن است که طارمی به همراه چند نفر از دوستان خود در غرب تهران خانه‌ای در حال ساخت دارد که در ابتدای فصل تصمیم داشت تا برای رضایتنامه خود آن را بفروشد اما به خاطر زمان اندکی که داشت خریداری پیدا نکرد اما حالا در صورتی که قرار به پرداخت جریمه خود باشد باید دوباره این کار را انجام دهد.
کد مطلب: 22841
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


مهرداد
Iran, Islamic Republic of
حکمت و خیریت چیه دیگه . مطالعه کنیم و مغزمونو کار بندازیم . هیچکس نبود که راجع به قوانین باهاش مشورت کنید ؟ یا فوتبالیامون بیسوادند و یا خودمون مشاور نمیخوایم . لطفا هر بیگدار زدن را به پای خیر و خیریت و قضا و قدر نگذاریم . عقل باید کار کنه وگرنه انتخاب خیر و خیریت و قسمت دست خودمونه . میبخشید که حرف دلمو زدم . آخه آدم آشفته میشه از اینکه یه پول یامفت را از خزانه مملکت خارج کنیم و به حساب یه مشت فرصت طلب دزد واریز کنیم .
United Kingdom
طارمی و کسانی که علیرغم آگاهی از تخلف طارمی با او قرارداد بستن باید مجازات بشن :
چون : 1- به لحاظ حقوقی مرتکب جرم شدن 2- به وجهه ی ورزش ما سیب زدن 3- با احساسات میلیونها نفر بازی کردن 4- به باشگاه زیان مالی رسوندن 5- باعث شدن باشگاه از جذب بازیکنان جدید محروم بشه .
فرض کنید بجای طارمی و مدیر عامل ، دو نفر ناشناس این کارو کردن ، آیا با اونا هم همین جوری برخورد میشد ؟
hojjat
Iran, Islamic Republic of
لطفا خبرموثق بذارید.این مطلبی که خوندم همش حدس و گمان و رویا پردازی نویسنده بود،شاید طارمی بخاطرشرمندگی قرار دادش روتمدید کند و شاید خانه اش را بفروشد و شاید هدایتی پول جریمه رو ندهد،اینحرفا حدسیات شماست شاید درواقعیت اتفاق بیوفتن اما شما یا نقل قول کنید یا خبر واقعی رو بدید،حدس و گمان ارزش خبری نداره
چند رسانه ای