چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۰

تعیین تکلیف فوری سپرده‌گذاران آرمان

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس در دیدار با وزیر دادگستری بر تعیین تکلیف فوری سپرده‌گذاران موسسه آرمان تاکید کرد.
۴
۰
همایون یوسفی اظهار کرد: امروز به منظور تسریع در تعیین تکلیف سپرده‌گزاران موسسه آرمان و حل سریعتر مشکلات آنان با وزیر دادگستری دولت دیدار کردم.

وی افزود: پس از پیگیری‌های مداوم و تذکر به نهادهای اجرایی کشور از ریاست بانک مرکزی تا وزیر اقتصاد و رئیس جمهور در خصوص حل مشکلات سپرده گزاران و تسریع در پرداخت سپرده های آنان، امروز در دیدار با وزیر دادگستری نیز خواهان پیگیری جدی‌تر نهادهای قضایی کشور در برخورد با سهامداران موسسه آرمان شدم.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس تصریح کرد: تمام تلاش و توان خود را به کار می‌گیرم تا مسئولان ملی و همچنین دستگاه‌های ذیربط بتوانند هرچه سریعتر اصل و سود سپرده‌های مردم را به آنها بازپرداخت کنند.

یوسفی تاکید کرد: از تجمعات و اعتراضات مردمی مقابل موسسه‌های بانکی به ویژه آرمان باخبر هستیم و می‌دانم مردم سرمایه‌های خود را در قالب سپرده با اعتماد به سیستم بانکی نزد این موسسات به امانت گذاشته بودند و قطعا این موضوع را تا آخر و به جد پیگیری می‌کنم.

وی در پایان گفت: برخی حواشی ایجاد شده در کنار تجمعات شکل گرفته هیچگونه خللی در عزم و اراده من و سایر مسئولان در پیگیری حقوق مردم به وجود نخواهد آورد و قطعا همه مسئولان خوزستان به فکر مردم مالباخته موسسه آرمان هستند و همه در کنار هم تلاش می‌کنیم تا هرچه سریعتر این گره مالی آنها را باز کرده و گشایشی در کار ایجاد کنیم.
کد مطلب: 25044
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


مالباخته آرمان
Iran, Islamic Republic of
دزدایه کثیف انشالله تک تکتون نابود بشید چرا خجالت نمیکشید ؟ چطور شب راحت میخوابید؟ چطور حرام خواری میکنید؟ چطور حق میلیونها آدمو میخورید؟
Iran, Islamic Republic of
امیدواریم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
شنبه 96/07/22 همه مالباختگان آرمان ساعت 10/30 جلوی ساختمان مرکزی آرمان واقع در تهران .سعادت آباد علامه جنوبی خ 24 غربی پلاک 21 جهت همفکری دور هم جمع می شویم به دوستان دیگر حتما بکویید متشکرم
میلاد
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه نمایندگان مجلس ما خیلی ضعیف عمل میکننن شماها نمایندگان این مردم هستین برای مردم باید کار کنین نه فقط بفکر خودتون باشین قیامت باید پاسخگو باشین شما نمایندگان زبان مردم هستین.‍خواهش میکنم نسبت به موضوع سپرده گذاران ارمان با قدرت و جدیت پی گیری کنین و بی تفاوت نباشین و فقط نگین در حال برسی هس...مردم مشکل دارن مثل شماها پولدار نیستن که ‍دیگه صبر کنن
چند رسانه ای