شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹

ماجرای کمک ۱۰ میلیاردی فرح پهلوی به زلزله‌زدگان چه بود؟

پس از وقوع زلزله زدگان کرمانشاه در تلگرام شایعه شد که فرح پهلوی ۱۰ میلیاردی به زلزله‌زدگان کمک کرده است.
۱
۱
ماجرای کمک ۱۰ میلیاردی فرح پهلوی به زلزله‌زدگان چه بود؟
مردم‌نيوز: پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی از کمک 10 میلیارد تومانی یک خیر به زلزله زدگان خبر داد، وی در این باره گفت: خوشبختانه هموطنان عزیز همواره کمک‌حال یکدیگر بودند و در این حادثه تلخ نیز شاهد کمک‌های بی‌شمار خیرین هستیم به‌طوری که شب گذشته یکی از خیرین با من تماس گرفت و برای کمک به زلزله‌زدگان اعلام آمادگی کرد و صبح آن روز چکی به‌مبلغ 10 میلیارد تومان در اختیار ما قرار داد.
 
اما عده ای معلوم الحال با استفاده از فضای نامطلوب دروغ پراکنی ایجاد شده به واسطه شبکه های پیام رسان، شایعه ای مضحک را مطرح کردند.

عده ای پوچ اندیش با مقاصدی مشخص شایعه  کمک 10 میلیارد تومانی فرح پهلوی به زلزله زده گان کرمانشاه را مطرح کردند ، شایعه ای که حتی نیازی به تکذیب ندارد و هر شخص با اندک تعقلی متوجه میشود این خبر صحت ندارد و در هیچ منبع معتبری ذکر نشده است!

فرح و اطرافیانش آنچنان از ایران و جغرافیای کشورمان بی اطلاع هستند که در صفحه شخصی خود ، زلزله کرمانشاه را به اشتباه، هشتگ کردستان زده اند و چنین شایعه ای از پایه و اساس کذب است .
 
کد مطلب: 36593
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


مردم ایران
United States
نگاهی به عکس های فرح پهلوی در زلزله بم و دیگر زلزله ها زمان شاه بکنید که در جادر های زلزله زندگان می رفتند و با آنها غذا می خوردنند.. و نگاهی به عکس های آقای روحانی در حال غایم شدن از دست مردم با جلقه زد گلوله بکنید.. که از ترس مردم از خودرو پیاده نمی شود..
شاید متوجه شوید حقیقت در کچا است امروز..
چند رسانه ای