يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲

ژست مبارزه با تروریسم ولیعهد سعودی در نشست ریاض

وزیر دفاع عربستان سعودی در اولین نشست «وزرای دفاع ائتلاف نظامی اسلامی» در ریاض اعلام کرد که ۴۴ کشور اسلامی تلاش خود برای مبارزه با تروریسم را هماهنگ می‎کنند.
۱
۰
ژست مبارزه با تروریسم ولیعهد سعودی در نشست ریاض

محمد بن سلمان، ولیعهد و وزیر دفاع عربستان سعودی امروز طی سخنانی در نشست «وزرای دفاع ائتلاف نظامی اسلامی» در ریاض اعلام کرد که اجازه نمی‎دهیم شهروندان کشورهای اسلامی به دلیل حضور تروریسم در منطقه دچار رعب و وحشت شوند.
به فارس به نقل از العربیه، وزیر دفاع عربستان سعودی در افتتاحیه نشست که در آن بیش از ۴۰ وزیر دفاع کشورهای اسلامی شرکت دارند، افزود: ۴۴ کشور اسلامی تلاش خود برای مبارزه با تروریسم را با یکدیگر هماهنگ می‎کنند.
 محمد بن سلمان همچنین انفجار تروریستی در مسجد الروضه منطقه العریش در سینای مصر را تسلیت گفت و تاکید کرد که همه ما در مبارزه با تروریسم در کنار دولت مصر قرار می‎گیریم.
«محمد العیسی» دبیرکل انجمن جهان اسلام نیز طی سخنانی در این نشست اعلام کرد که تروریست‎ها از ۱۰۰ کشور مختلف به داعش ملحق شدند.
 
کد مطلب: 37005
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


محمد
Iran, Islamic Republic of
محمد بن سلمان همان کسی است که پیامبر وعده امدنش را داده است او دین را به سبک خود خواهد اورد و اولین نبرد او با ترکها خواهد بود و بزودی شاهد اتفاقات بزرگی خواهیم بود و این پایان انتظاری بزرگ خواهد بود. در 23 رمضان به نام او ندا داده شد و در روزی نزدیک به رهبری خواهد رسید.
چند رسانه ای