چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
رئیس شورای شهر کرمانشاه مطرح کرد

درخواست احداث بیمارستان در منطقه زلزله‌زده کرمانشاه با حمایت شوراها

رئیس شورای شهر کرمانشاه از شوراهای شهرها درخواست کرد در امر ساخت یک بیمارستان در منطقه زلزله زده اقدامات لازم را انجام دهند.
۰
درخواست احداث بیمارستان در منطقه زلزله‌زده کرمانشاه با حمایت شوراها
مردم‌نيوز: رسول آزادی در جریان پنجاه و نهمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی مراکز استان کشور و کلانشهرها که صبح امروز در تالار اجلاس شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، اظهار کرد: با وجود اینکه زلزله 7.3 ریشتری ازگله خسارات مالی و جانی داشت ، همت عالی و روح بلند ایرانیان و نوع‌دوستی را به جهانیان نشان داد.

وی تصریح کرد: ایرانیان هر آنچه در اختیار داشتند در طبق اخلاص گذاشته و به کرمانشاه فرستادند.

رئیس شورای شهر کرمانشاه به حضور مقام معظم رهبری و همچنین حضور رئیس‌جمهور در مناطق زلزله زده کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این حضور از دیگر صحنه‌های ارزشمند این حادثه بود و از تمامی شهرداران که هر کدام به نحوی به یاری زلزله‌زدگان شتافتند تشکر می‌کنم.

آزادی ضمن تشکر از نیروی انتظامی و سایر سازمان‌های مردم‌نهاد در عرصه خدمت‌رسانی به مردم زلزله زده، گفت: از شوراهای شهرها درخواست دارم در امر کمک‌رسانی پیش‌قدم باشند تا بتوانیم یک بیمارستان در منطقه زلزله‌زده احداث کنیم. شوراهای اسلامی عصاره ملت است که با جمعیت 100 هزار نفر در کشور نقش مهمی ایفا می‌کنند.  متاسفانه شوراها در ادوار گذشته خود نتوانستند موفق عمل کنند و انتظار می‌رود در دوره جدید با اثربخشی بهتری ظاهر شوند.

آزادی اضافه کرد: شوراها می‌توانند با ارائه طرح‌ها و لوایح حتی به قوه قضائیه موثر باشند.
کد مطلب: 37879
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای