يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹

چند مشتری دست به نقد برای جذب ستاره های استقلال

ستارگان ناکام استقلال و مشتری های باور نکردنی
تیم‌های لیگ برتری با توجه به نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات زمستانی خریدار برخی بازیکنان استقلال هستند.
۰
چند مشتری دست به نقد برای جذب ستاره های استقلال
مردم‌نيوز :
با توجه به نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات زمستانی برخی از بازیکنان استقلال نیز در رادار تیم های لیگ برتری قرار گرفته اند.
در این میان هستند بازیکنانی که نیمکت نشینی آنها نشان می دهد که این بازیکنان ناخود آگاه درلیست مازاد قرار دارند اما بعضی از بازیکنان که نامشان در لیست سیاه شفر نیز دیده نمی شود این روزها برخی از تیم های لیگ برتری خریدار آنها هستند.
یعقوب کریمی مدافع تیم فوتبال استقلال اولین بازیکنی است که در لیست مازاد شفر قرار گرفته است. کریمی خریداری از یک تیم تبریزی پیدا کرده است. گسترش فولاد از جمله تیم هایی است که در نظر دارد کریمی را پس از جدایی از جمع آبی پوشان جذب کند .
از طرفی دیگر مجتبی جباری دومین بازیکنی است که پس از قرار گرفتن در لیست مازاد شفر از تیم های مشکی پوشان دیار خراسان و البته گسترش فولادی که خواهان کریمی نیز خواهد بود پیشنهاد دارد.
بیت سعید از دیگر بازیکنان آبی پوشی است که این روز ها با وجود نیمکت نشینی، پیشنهادهایی از ذوب آهن و فولاد خوزستان دارد که حتی شنیده می شود توافقاتی نیز با این باشگاه خوزستانی هم داشته است .
مهدی رحمتی دروازه بان نیمکت نشین این روز های استقلال هم از سپاهان و سایپا پیشنهاد دارد و این موضوع در حالی است که افتخاری مدیر عامل استقلال جدایی رحمتی از استقلال را تکذیب کرده است.
شهباززاده دیگر بازیکن استقلال‌ که این روز ها گلزنی نمی کند نیز در رادار قلعه نویی از تیم ذوب آهن قرار گرفته است.
با وجود تمامی پیشنهادهای تیم های لیگ برتری برای بازیکنان استقلال، مسئولان استقلال نیز به دنبال این هستند تا پیشنهادهای بازیکنان مورد نظر را بررسی کنند تا در نهایت تصمیمی لحاظ شود که به نفع باشگاه استقلال نیز باشد.

 
کد مطلب: 41164
مرجع : پارس فوتیال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای