پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹

رجزخوانی رزمنده نُجَباء در فاکس نیوز

رسانه نزدیک به جناح تندرو در ایالات‌متحده، با انعکاس اظهارات یکی از رزمندگان مقاومت اسلامی عراق علیه اشغالگران، نیروهای حشد الشعبی را خطری برای آمریکا توصیف نمود.
۰
رجزخوانی رزمنده نُجَباء در فاکس نیوز

مردم‌نيوز: به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی جنبش مقاومت اسلامی نجباء، شبکه آمریکایی فاکس‌نیوز (FOXNEWS) در گزارشی، بسیج مردمی عراق را تهدیدی علیه منافع واشنگتن معرفی کرد.
 این رسانه که دیدگاه‌های نومحافظه‌کارانه را در ایالات‌متحده ترویج و تقویت می‌کند، در گزارش خود آورده است: بعد از آبدیده شدن در نبرد با داعش، اکنون شبه‌نظامیان تحت‌الحمایه ایران در عراق ــ که روابط تنگاتنگی با تهران دارند ــ سوگند خورده‌اند که ارتش آمریکا و ائتلاف را از کشورشان اخراج کنند.
فاکس نیوز با اشاره به مطلب فوق افزود: این دیدگاهِ فرماندهان بسیج مردمی عراق (الحشدالشعبی) است که حدود 100.000 مبارز را مدیریت می‌کنند و تجربه توأمان جنگ با داعش و آمریکا را در کارنامه دارند.
وب‌سایت رسمی این شبکه آمریکایی نوشت: «سیف‌علی 37 ساله» یکی از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء به خبرنگار فاکس‌نیوز گفت "آمریکا فقط باید یک سفارتخانه در عراق داشته باشد و بس؛ در صورت حضور نظامی، ما آن‌ها را هدف قرار خواهیم داد. من بعد از سال 2003 هم با آمریکایی‌ها و هم با انگلیسی‌ها در جنوب عراق جنگیده‌ام و به این کار افتخار می‌کنم. من از مردم آمریکا متنفر نیستم، اما از نیروهای نظامی آمریکا متنفرم که البته بسیاری از آن‌ها را هم کشته‌ام".
 فاکس‌نیوز در پایان گزارش خود با اشاره به اظهارات صریح رزمنده مقاومت اسلامی نُجَباء خاطرنشان ساخت: او یکی از هزاران عضو بسیج مردمی عراق است که جان صدها نیروی آمریکایی را در طول سال‌های اخیر گرفته‌اند.
 
کد مطلب: 46069
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای