دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
شما نظر دهید؛

چرا در یک بازه زمانی کوتاه همه چیز گران شد؟/ آقای روحانی وعده‌های اقتصادی خود را فراموش کرده است؟

آیا آقای رئیس جمهور می‌تواند به وعده‌های انتخاباتی خود عمل کند؟ چرا در یک بازه زمانی کوتاه همه چیز گران شد؟ آیا آقای حسن روحانی وعده‌های اقتصادی خود را فراموش کرده است؟ با گرانی‌هایی که اخیرا اتفاق افتاده است، درخواست شما از رئیس جمهور دولت دوازدهم چیست؟
۰
چرا در یک بازه زمانی کوتاه همه چیز گران شد؟/ آقای روحانی وعده‌های اقتصادی خود را فراموش کرده است؟
مردم‌نيوز: پس از اعلام بودجه سال ۹۷ و با شروع گرانی ها، موجی از انتقادات راجع به عملکرد دولت دوازدهم به راه افتاد. تا جایی که در شبکه‌های اجتماعی از کاربران عادی گرفته تا برخی ورزشکاران و هنرمندان از رای دادن به حسن روحانی ابراز پشیمانی کردند.

زمزمه‌های گرانی بنزین، حذف یارانه بیش از ۳۰ میلیون نفر، گرانی قبوض آب، برق و گاز و ... از خبر‌هایی بود که بعد از اعلام بودجه سال ۹۷ منتشر شد. بازار نیز در روزهای اخیر شاهد گرانی تخم‌مرغ، لبنیات گوجه و میوه و... هستیم

البته اتفاقات دیگری نیز در دوره فعالیت چند ماهه دولت دوازدهم اتفاق افتاد که صبر مردم را لبریز کرد؛ مثلا اعمال تحریم‌های جدید، افزایش آمار بیکاری فارغ التصیلان و افزایش قیمت دلار و سکه و به تازگی موج جدید گرانی‌ها از دیگر موضوعاتی بود که موجب پشیمانی مردم از رای خود به روحانی شد. زیرا که هنوز هیچ کدام از مردم، وعده‌های روحانی را که برای بهتر شدن اوضاع اقتصاد بود فراموش نکرده اند و به خاطر همین وعده‌ها بود که به او رای داده بودند.

امروز محمدباقر نوبخت، سخنگوی‌دولت در واکنش به کمپین «ما پشیمان هستیم» گفت: دولت، دولت همه ملت ایران است و ما از نظر مردم آگاه هستیم. ما تشخیص می‌دهیم که عده‌ای لباس نقد پوشیده‌اند و هیچوقت هم کنار دولت و ملت نبوده‌اند؛ این‌هایی که گفتند ما پشیمان هستیم کی رای داده‌اند که حالا پشیمان هستند؟!

به نظر شما آیا آقای رئیس جمهور می‌تواند به وعده‌های انتخاباتی خود عمل کند؟
 
چرا در یک بازه زمانی کوتاه همه چیز گران شد؟
 
آیا آقای حسن روحانی وعده‌های اقتصادی خود را فراموش کرده است؟

آیا شما با اظهار نظر سخنگوی دولت موافقید که «افرادی که از رای دادن به آقای روحانی اظهار پشیمانی می‌کنند اصلا رای نداده اند»؟

با گرانی‌هایی که اخیرا اتفاق افتاده است، درخواست شما از رئیس جمهور دولت دوازدهم چیست؟
 
نظرات خود را بدون توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی برای ما ارسال کنید. بدیهی است این سایت از انتشار نظرات توهین‌آمیز معذور است.  
 
کد مطلب: 46872
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای