دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱

تشدید تنفر مردم از منافقین/ مشت فولادین مردم در مقابل فتنه گران

دستان منافقین که در طول سال های انقلاب به خون هزاران نفر از مردم کشور رنگین شده این روزها در جریان فتنه اخیر دیده می شود و تنفر مردم از آن ها بیشتر از قبل شده است.
۰
تشدید تنفر مردم از منافقین/ مشت فولادین مردم در مقابل فتنه گران
مردم‌نيوز: روز پنج شنبه 7 دی ماه، تعدادی از مالباختگان موسسات مالی و اعتباری در مشهد، دست به اعتراض و تجمع زدند، مطالبه آن ها اقتصادی بود و درخواست استرداد پول های از دست رفته خود در موسسات مالی و اعتباری را داشتند.

اما پس از آن و به تدریج این تجمعات و اعتراضاتی که فاقد مجوز نیز بود در شهرهای دیگر نیز صورت پذیرفت و برخی از شعارها از مطالبات اقتصادی خارج و موارد ساختارشکنانه مطرح شد.

اما در پایتخت، اعتراضات با تجمع چیزی حدود 100 نفر در تهران و پرند، از 9 دی ماه آغاز شد، اعتراضاتی که دیگر بوی فتنه می داد و از خارج از کشور هدایت می شد.

این اعتراضات در روز گذشته علی رغم تبلیغات متعدد و فراخوان گروه های معاند لندن نشین به تعداد کمتر از 1000 نفر در حوالی میدان انقلاب رسید، این گروه ها فراخوان تجمع در شهرهای رباط کریم، ورامین و اسلامشهر را علاوه بر خود تهران داده بودند، اما مسئولین استانی و شهرستانی در تهران با اتخاذ مواضعی روشنگرانه، سعی در ارتقا آگاهی های مردم کرده و بین معترضان به گرانی و هنجارشکنان تفکیک قائل شدند.

محمد ارجستانی، سرپرست معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری رباط کریم و امیرالله حقیقی، فرماندار اسلامشهر در پی فراخوان های خارج نشینان برای تجمع در این شهرستان ها در گفتگو با خبرنگار مهر ، ضمن رد اعطا مجوز برای تجمع در این شهرستان ها، از مردم خواستند، تا هرگونه تشویق برای تجمع را به مراجع قانونی اطلاع دهند.

از طرف دیگر، پلیس رباط کریم در اقدامی هوشمندانه سرکرده یکی از گروه های تلگرامی مشوق اغتشاش در پرند و نیز 3 زن و 4 مرد که از لیدرهای اغتشاش شنبه شب در پرند بودند، را دستگیر کرد، تا شاهد تجمعات اعتراضی در شهرستان های تهران نباشیم.

در این بین محمد حسین مقیمی استاندار تهران نیز با بیان این که هیچ درخواست مجوزی مبنی بر تجمعات در سطح استان تهران به استانداری واصل نشده است، به خبرنگار مهر گفت: به دلیل این که تجمعات مجوز ندارند، لذا هرگونه تجمعی قانونی نیست.

این اقدامات پیشگیرانه و نیز زاویه گرفتن تجمعات با مطالبات به حق مردم، سبب شد، تا تلاش مثلث شوم برای به آشوب کشیدن پایتخت با سد محکم ایستادگی مردم مواجه شود.

اغتشاش گران و مزدوران استکبار با مشت پولادین مردم مواجه خواهند شد

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، در خصوص علت شکست دشمنان ملت ایران در به آشوب کشاندن شهرستان های استان تهران به خبرنگار مهر گفت: مردم ما که بعضا معترض به گرانی ها هم بودند، زمانی که دیدند، هنجارشکنان قصد سوء استفاده از اعتراضات آن ها را دارند، صف خود را جدا کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی ادامه داد: قطعا اغتشاش گران و مزدوران استکبار با مشت پولادین مردم مواجه خواهند شد و خواب براندازی انقلاب اسلامی برای آمریکا، اسراییل و سعودی ها تعبیر نخواهد شد.

هیچ کس چه اصولگرا و چه اصلاح طلب خواستار اغتشاش و شلوغ کاری نیستند

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اعتراضات باید در چارچوب قانونی خود بوده و با مجوز مراجع قانونی باشد.

قاسم میرزایی نیکو اعتراض را حق مردم دانست و گفت: قانون اساسی اعتراض را حق مردم دانسته است، اما راهکارهای آن در قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی دیده شده است.

نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه گفت: احزاب و گروه ها و یا نمایندگان مجلس، به عنوان نماینده های مردم باید مشکلات مردم را انعکاس دهند.

وی گفت: اعتراض با تجاوز به اموال مردم، شلوغ کردن، شکاندن و اغتشاش متفاوت است، هیچ کس، چه اصولگرا و چه اصلاح طلب خواستار اغتشاش و شلوغ کاری نیستند، عقلا در پی ایجاد جوی آرام برای تشخیص سره از ناسره هستند و امروز بحمدالله هرچه از زمان اغتشاشات بیشتر می گذرد، مردم بهتر متوجه ماهیت هنجار شکنی ها شده و صف خود را جدا می کنند.

تشدید تنفر مردم از منافقین/ مشت فولادین مردم در مقابل فتنه گران

هیچ فرد میهن پرستی طاقت ضربه زدن به کشور را ندارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که حوادث اخیر با اعتراضات بعضا به حق به گرانی های لجام گسیخته اخیر شروع شد، اظهار داشت: بسیاری از این اعتراضات به حق است و بنده به عنوان نماینده مردم بارها و بارها از تریبون های مختلف، از جمله تریبون مجلس در خصوص این مسائل صحبت کرده ام.

سید حسین نقوی حسینی ادامه داد: اما اکنون دشمنان انقلاب اسلامی به فکر سوء استفاده از این اعتراضات به حق مردم افتاده اند و فکر کردند خبری شده است و به تبلیغات رسانه ای پرداختند تا این اعتراضات به حق مردم را در جهت کینه ورزی ها، دشمنی ها و مقابله های 40 ساله علیه جمهوری اسلامی ایران تبدیل کنند.

وی افزود: این کینه ورزان جنگ 8 ساله را به ما تحمیل کردند، گروه های تروریستی به جان ملت ما انداختند، تحریم و توطئه و هرکار که توانستند، کردند، اما موفق نشدند، حال قصد ماهی گیری از آب گل آلود دارند و می خواهند از اعتراض مردم به شرایط اقتصادی برای خود کلاهی بدوزند.

نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دشمن نیروهای خود را بسیج کرده و با خسارت زدن به اموال عمومی و حمله به بانک ها و ورود خسارات جانی به مردم، شرایط کشور را به هم بریزد، شما شنیدید که شب گذشته در شهر دورود، اغتشاش گران یک خودرو آتش نشانی را روی پل رها می کنند، که این خودرو یک پراید را زیر گرفته و یک پدر و پسر را به قتل می رساند، این نوع حرکت ها اعتراض نیست، اغتشاش و خرابکاری و با هدف ضربه زدن به نظم عمومی است و لذا امروز ما با اغتشاش گر طرف هستیم و بحث اعتراض نیست.

نقوی حسینی ادامه داد: هیچ فرد عاقل و میهن پرستی طاقت ضربه زدن به کشور خود و آتش زدن پرچم کشورش را ندارد و همین امر سبب به انزوا کشانده شدن اغتشاش گران خواهد بود.

امروز و پس از گذشت 3 الی 4 روز از برخی اتفاقات در کشور، مردم انقلابی و میهن دوست ایران و دلسوزان از این هنجارشکنی ها ناراحت هستند.
کد مطلب: 46943
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای