دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸

آخرین وضعیت تهران از تجمعات خیابانی (+عکس)

ناجا با استقرار نیروها در خیابان انقلاب از تشکیل تجمعات جلوگیری کرده و پلیس راهور نیز درحال تلاش برای باز کردن مسیر عبور و مرور است.
۲
۲
آخرین وضعیت تهران از تجمعات خیابانی (+عکس)
مردم‌نيوز : تجمعات پراکنده برخی افراد در مسیر خیابان انقلاب ازجمله چهارراه ولی‌عصر موجب بوجود آمدن ترافیک و مختل شدن عبور و مرور در ساعات شلوغی شهر در این خیابان شده است.

بنا بر این گزارش، ماموران نیرو انتظامی از قبل در مناطقی نظیر چهارراه ولی عصر، پارک دانشجو، میدان فردوسی و خیابان انقلاب مستقر شده و اجازه تشکیل این تجمعات را نمی‌دهند.


اوضاع نسبت به شب گذشته آرام‌تر است و برخی تجمعات کوچک در حال سر دادن شعارهای مختلف ازجمله شعارهای معیشتی هستند.

ناجا با استقرار نیروها و با استفاده از ماشین های آب‌پاش از تشکیل تجمعات جلوگیری می‌کند و پلیس راهور نیز درحال تلاش برای باز کردن مسیر عبور و مرور است و از جمعیتی که در حال تماشا هستند درخواست کردند که محل را ترک کنند.


شب گذشته برخی ناآرامی‌ها در این منطقه رخ داد که نهایتا به اغتشاش انجامید و تجمع‌کنندگان به بسیاری از اموال عمومی ازجمله تابلوهای شهری، نرده‌های وسط خیابان، تیرهای چراغ راهنمایی رانندگی و ایستگاه های بی.آر.تی آسیب زدند.

به گفته مسئولان دولتی، این تجمعات غیر قانونی است و مجوزی برای آنها صادر نشده است.
با تصمیم مراجع امنیتی نیز برخی شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام برای جلوگیری از تجمعات محدود شده است.
کد مطلب: 46980
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
روحانی بیش از 20 نفر از بچه های مردم را در خیابان کشت واینترنت وتلگرام وتلفن را فیلتر وقطع وشنود کرد وعوارض سفرهای خارجی را هم زیاد کرد و... در واقع روحانی رکورد دار ترویج دیکتاتوری در جهان وایران شد وایشون تنها رییس جمهوری است که زیاد دروغ میگوید وکشور را مثل کره شمالی کرد ولی سقوط میکنه و...
احسان
Iran, Islamic Republic of
سلام.در نجف آباد دیشب یازدهم دی ماه خبری نبود مغازه ها زود تعطیل کردند و خوشبختانه فضا آرام بود فقط نیروهای امنیتی بودند و درگیری نبود. لطفا خبر کشته شدن در شهرکهای اطراف نجف اباد را به اسم نجف اباد تمام نکنید ما سالهاست داریم سعی میکنیم ذهنیت ایجاد شده را درمورد نجف آباد عوض کنیم
چند رسانه ای