سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱

پرش قیمت بنزین به مصلحت نیست

رئیس مجلس گفت: اصلا پرش قیمت بنزین به مصلحت نیست و شاید روش های دیگری مانند دو نرخی کردن مفید باشد؛ باید طوری باشد که به طبقات پایین فشار نیاید.
۰
پرش قیمت بنزین به مصلحت نیست

مردم‌نيوز: به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی لاریجانی بعدازظهر امروز با حضور در جلسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 کل کشور در مجلس شورای اسلامی در خصوص موضوعات مختلفی از جمله حوادث و اغتشاشات اخیر در کشور و همچنین نحوه بودجه بندی در کمیسیون تلفیق و نشست علنی خانه ملت سخن گفت­.
وی با اشاره به دستاوردهای متعدد مردم که با همبستگی در طول 4 دهه به دست آمده است، تصریح کرد: اگر مردم ایران با هم باشند این مسیر سرافرازی و عزتمندی را دنبال خواهند کرد­.
لاریجانی با اشاره به حمایت های رئیس جمهور امریکا و برخی کشورهای دیگر از اغتشاشگران، گفت: در صورت با هم بودن ملت ایران این غرش های سیاسی نیز تاثیر نخواهد داشت، اما اگر تفرقه باشد حق و باطل خلط می شود و آنها می توانند رخنه کنند.
رئیس مجلس تاکید کرد: همه ما در مقابل این موضوع مسئول هستیم.
لاریجانی افزود: حتما در کشور فساد وجود دارد و ما آن را نفی نمی کنیم، اما شما بین خود و خدای خود ببینید که آیا کابینه هایی که از ابتدای انقلاب سر کار آمده اند دزد بوده اند؟ کدامشان دزد بوده اند؟
وی گفت: منظور من اعضای کابینه­ و وزرا هستند، چرا که من در کابینه ها کسی را در این راستا سراغ ندارم.
لاریجانی خاطرنشان کرد: ممکن است فساد در سیستم وجود داشته باشد، اما فساد سیستماتیک که برخی اعلام می کنند وجود ندارد.
 
کد مطلب: 47166
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای