چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸

پیشروی ارتش سوریه در حومه شمال شرقی حماه

پیشروی نیروهای ارتش سوریه در حومه شمال شرقی حماه و آمادگی این نیروها برای شکستن محاصره معارضان مسلح در حومه شرقی دمشق از جدیدترین تحولات امنیتی سوریه است.
۱
۰
پیشروی ارتش سوریه در حومه شمال شرقی حماه
مردم‌نيوز:  یک منبع نظامی اعلام کرد که نیروهای ارتش سوریه توانستند کنترل چند روستا و منطقه را در الخوین الکبیر، الزرزور، رسم شم الهوی، النیحة، المشرف و قلیعات طویبیه واقع در حومه شمال شرقی حماه به دست بگیرند.

این منبع نظامی تاکید کرد که ارتش سوریه هم چنین توانست تعدادی از تروریستها را به هلاکت رسانده و تجهیزات آنها را از بین ببرند. نیروهای سوری منطقه غوطه غربی واقع در حومه جنوب غربی دمشق را از لوث وجود گروه های تروریستی پاک کردند.

از سوی دیگر شاهدان عینی اعلام کردند که ارتش سوریه با حمایت جنگنده های روسی حملات خود را علیه آخرین مواضع مخالفان واقع در نواحی شرقی دمشق افزایش داده و تلاش می کنند تا محاصره پایگاه نظامیشان توسط نیروهای مخالف را بشکنند.

ارتش سوریه نیروهای ویژه خود را برای آغاز یک حمله گسترده باهدف شکستن محاصره مخالفان مسلح آماده می کند به طوری که گفته می شود ۲۰۰ سرباز در حال حاضر در این منطقه محاصره شده اند.
کد مطلب: 47354
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


رزمنده
Iran, Islamic Republic of
آمریکایی ها، عربستانی ها، اسرائیلی ها و تمام تروریست های منطقه خاورمیانه مورد حمایت آمریکا، عربستان و اسرائیل عاملان اصلی جنگ، بی ثباتی و ناامنی درمنطقه خاورمیانه وجهان هستند و تمام سازمان های بین المللی ازجنایتکاران جنگی همکاری می کنند.
آمریکا، عربستان و اسرائیل عاملان اصلی جنگ درمنطقه هستند.
آمریکا، عربستان و اسرائیل عاملان اصلی پیدایش و رشد تروریسم، القاعده، داعش ودیگر گروه های تروریستی درمنطقه هستند.
چند رسانه ای