پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷
در یادداشتی برای واشنگتن‌پست؛

معاون ترامپ: آمریکا این بار درباره ایران سکوت نخواهد کرد!

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا با ارسال یادداشتی برای روزنامه واشنگتن‌پست، بار دیگر از اغتشاشات اخیر در ایران حمایت کرد.
۲
۰
معاون ترامپ: آمریکا این بار درباره ایران سکوت نخواهد کرد!
مردم‌نيوز: «مایک پنس» معاون رئیس جمهور آمریکا در حالیکه دولت اوباما نیز آشکارا در فتنه ۸۸ از جریان برانداز در ایران حمایت کرد، با ارسال یادداشتی برای روزنامه واشنگتن پست اعلام کرد که دولت آمریکا این بار دیگر در برابر اعتراضات داخلی در ایران سکوت نخواهد کرد. در بخشی از یادداشت او آمده است:

هشت سال و نیم پیش مردم شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، تبریز، قزوین و کرج در اعتراض به انتخابات به خیابان‌ها آمدند اما من در آن زمان به عنوان یکی از اعضای کمیته روابط خارجی کنگره شاهد بودم که رئیس‌جمهور وقت آمریکا به جای حمایت از آنها سکوت کرد.

مایک پنس در ادامه این یادداشت آورده است: حمایت نکردن آمریکا از معترضان در آن سال (۱۳۸۸) باعث شد که جنبش سبز برای همیشه، ناامید و خیابان‌های ایران مانند کاخ سفید ساکت شود. اما این بار دیگر این داستان تکرار نخواهد شد!

وی در ادامه مدعی شد: امروز مردم ایران (منظور اغتشاشگران) یکبار دیگر برای رسیدن به آزادی به خیابان‌ها آمده‌اند و تحت ریاست جمهوری ترامپ، ایالات متحده دیگر در این باره سکوت نخواهد کرد و رئیس‌جمهور ترامپ همانطورکه چند روز پیش در توییتر خود وعده داد به زودی به معترضان کمک هم خواهد کرد!

معاون رئیس جمهور آمریکا همچنین در این یادداشت نوشته است: ما طی ماه‌های گذشته تحریم‌هایی را علیه ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعمال کردیم و ترامپ هم‌اکنون در حال بررسی تحریم‌های دیگری در حمایت از معترضان ایرانی است.

پنس در پایان یادداشت خود آورده است: ایالات متحده صریحا حمایت خود را از تحولات داخلی ایران اعلام کرده است و اکنون وقت آن است که شرکای اروپایی ما نیز با قدرت در کنار مردم ایران بایستند!
کد مطلب: 47660
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


رزمنده
Iran, Islamic Republic of
آمریکایی ها، عربستانی ها، اسرائیلی ها و تمام تروریست های منطقه خاورمیانه مورد حمایت آمریکا، عربستان و اسرائیل عاملان اصلی جنگ، بی ثباتی و ناامنی درمنطقه خاورمیانه وجهان هستند و تمام سازمان های بین المللی ازجنایتکاران جنگی همکاری می کنند.
آمریکا، عربستان و اسرائیل عاملان اصلی جنگ درمنطقه هستند.
آمریکا، عربستان و اسرائیل عاملان اصلی پیدایش و رشد تروریسم، القاعده، داعش ودیگر گروه های تروریستی درمنطقه هستند.
رزمنده
Iran, Islamic Republic of
نه تنها مردم ایران، مردم منطقه خاورمیانه و بلکه مردم دنیا جنایات وحشیانه آمریکایی ها را فراموش نمی کنند.
دربرابر اشغالگری آمریکایی ها سکوت نمی کنیم.
چند رسانه ای