پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰

معرفی داوران جشنواره تلاوت‌های مجلسی/ برگزاری فینال با بزرگداشت مرحوم عباسی

مرحله نهایی جشنواره تلاوت‌های مجلسی جمعه ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۶ با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم حمید‌رضا عباسی در حسینیه صاحب‌الزمانی(عج) تهران برگزار می‌شود.
۰
معرفی داوران جشنواره تلاوت‌های مجلسی/ برگزاری فینال با بزرگداشت مرحوم عباسی
مردم‌نيوز : مرحله نهایی دهمین دوره جشنواره تلاوت‌های مجلسی با بزرگداشت سالگرد درگذشت مرحوم حمید‌رضا عباسی جمعه 15 دی‌ماه 1396 در حسینیه صاحب‌الزمانی(عج) تهران برگزار و ثواب تلاوت‌ها به روح آن عزیز تقدیم می‌شود.

این قاری فقید دی‌ماه 1394 براثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم کرد و در دومین سالگرد درگذشتش اهالی قرآن یاد و خاطره او را گرامی خواهند داشت.

به همین مناسبت بزرگداشتی هم در همین روز در دارالقرآن حرم امام رضا(ع) برگزار خواهد شد، همچنین کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن این هفته با گرامی‌داشت یاد و خاطره این قاری فقید برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس آخرین مرحله از دور مقدماتی جشنواره تلاوت‌های مجلسی شب گذشته در جلسه استاد امین پویا به نشانی خیابان ولیعصر، نرسیده به جامی، روبروی دادگستری برگزار و دو نفر اول به مرحله نهایی راه پیدا کردند. همچنین مرحله نهایی جشنواره جمعه 15 دی‌ماه در حسینیه صاحب‌الزمانی(عج) به نشانی خیابان مولوی، تقاطع خیابان ولیعصر(عج) بعد از نماز مغرب برگزار می‌شود.

تاکنون آقایان اصغر اسدی، سیدعباس حسینی، محسن مدنی، صادق مسلمی، حسین شالچی، نایب‌علی عبداللهی و وحید خزایی به دور نهایی جشنواره راه پیدا کرده‌اند.

در این رقابت‌ها ۱۴ استاد قرآن کریم به عنوان اعضای هیأت نظارت حضور دارند که به قضاوت قاریان شرکت‌کننده می‌پردازند، البته رأی داوران بخشی از روش انتخاب برگزیدگان است و نفرات برتر با رأی داوران و عموم مردم انتخاب خواهند شد.

اسامی داوران جشنواره به شرح ذیل است؛


کد مطلب: 47709
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای