يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸

یگان ویژه “ترورها”ی موساد از زبان شبکه دو اسرائیل

سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی “موساد” یگان ویژه ای به نام “ریمون” دارد که ماموریت آن انجام عملیات های ترور در سراسر جهان است و بر اساس اطلاعات منابع معتبر بین المللی، تعداد اعضای آن تنها ۴۰ نفر است.
۰
مردم‌نيوز: شبکه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارش کوتاهی درباره یگان ریمون اعلام کرد که اعضای این یگان تنها ۴۰ نفر هستند که ۵ نفر از آنها زن هستند و این یگان در تمامی عملیات های ترور مشهور در سراسر جهان دست داشته است که از جمله آنها می توان به ترور “محمود مبحوح” از رهبران برجسته جنبش حماس در دبی، ترور دانشمندان هسته ای ایران و ترور “عماد مغنیه” رهبر برجسته جنبش حزب الله  لبنان اشاره کرد.
این یگان وابسته به دایره عملیات های موساد است که از آن با عنوان “کیساریا” یاد می شود و فعالیت های تمامی افراد شرکت کننده این یگان در عملیات های ترور مخفی می ماند و هیچ کس نمی تواند اعضای این یگان را بشناسد.
این یگان ۴۷ سال پیش توسط “آریئل شارون” فرمانده وقت منطقه جنوبی ارتش صهیونیستی تاسیس شد و اختلاف نظرهای زیادی درباره ماهیت و اهداف آن و نیز ماموریت واگذار شده به این یگان وجود داشت و رسانه های صهیونیستی از یگان مذکور به عنوان “یگان ترورها” یاد می کردند.
بر اساس گزارش های منابع صهیونیستی، فرماندهی منطقه جنوبی ارتش صهیونیستی اخیرا تصمیم به احیا و بازسازی این یگان بدنام برای فعالیت مجدد آن در باریکه غزه کرده است و عناصر آن از میان نظامیان سنگدل و نترس انتخاب می شوند تا بتوانند به صورت ناشناس اقدام به ترور رهبران فلسطینی کنند.
سردبیر روزنامه صهیونیستی “هاآرتص” اخیرا با انتشار تحقیق ویژه ای درباره شخصیت “مائیر داگان” رئیس سابق موساد اعلام کرده است که آریئل شارون در زمان تاسیس این یگان تاکید زیادی بر انتصاب داگان به عنوان رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی داشت؛ چرا که می دانست وی علاقه ویژه ای به بریدن سر عرب ها دارد و حتی بسیاری از نظامیانی که همراه داگان در باریکه غزه خدمت می کردند، به خاطر اجرای دستورات وی در زمینه ترور میدانی فلسطینیان، دچار بیماری های روانی شده بودند.
 
کد مطلب: 48111
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای