يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در بسیج:

برخی مسؤولان به اشرافی‌گری پنهانی روی آوردند

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی از مدیران به خون شهدا خیانت کردند و به اشرافی‌گری پنهانی دست زدند، چنین مدیرانی از منافقین بدتر است.
۰
برخی مسؤولان به اشرافی‌گری پنهانی روی آوردند
مردم‌نيوز : حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدرضا تویسرکانی ظهر امروز در همایش بسیج و شهدای روحانی استان قم با اشاره به هجمه دشمنان علیه روحانیت اظهار کرد: دنیای استکبار با استفاده از رسانه‌های دغل‌کار خود هجمه‌های سنگینی نسبت به روحانیت مطرح می‌کند، در فتنه اخیر نیز شاهد بودیم که بیشترین ناسزاها به روحانیت گفته شد، در چنین فضایی برگزاری کنگره شهدای روحانیت کاری قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: روحانیت بزرگ‌ترین سد برای ناکام گذاشتن شیطان و شیاطین است، آن کسانی که مانع می‌شوند که شیطان بر انسان‌ها سیطره پیدا کند، روحانیون هستند، به همین دلیل بیشترین هجمه‌ها به اشکال مختلف به روحانیت می‌شود.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین افزود: روحانیت اصیل برای ریاست نیامده، بلکه برای خدمت به مردم آمده است.

وی با اشاره به تعداد شهدای روحانیت اظهار کرد: حدود چهار هزار و 300 شهید روحانی در کشور داریم که از این میان حدود هزار شهید روحانی برای استان قم است، بین شهدای مدافع روحانی هم شهدای روحانی وجود دارد و تعداد شهدای روحانیت از شهدای قشرهای دیگر بیشتر است.

تویسرکانی ادامه داد: در دوران جنگ تحمیلی حدود 60 هزار روحانی در کشور داشتیم، ولی با این وجود 20 هزار روحانی در دوران دفاع مقدس جانباز شدند.

وی افزود: همیشه روحانیون ملجأ و پناهگاه مردم بودند، روحانیت تا نابودی ظالمان دست از مبارزه برنمی‌دارد چراکه معتقد است دست برداشتن از جهاد در واقع خروج از اسلام ناب است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به آرزوهای خاندان پهلوی اظهار کرد: امروز 17 دی ماه سالروز کشف حجاب به دستور رضاخان است، امروز رضا پهلوی پیام داده است که چنین روزی سالگرد آزادی زن در ایران بوده و کار به جایی رسیده که رضا پهلوی هوس سلطنت به سرش زده است.

وی ادامه داد: منافقینی که این روزها دم از آزادی می‌زنند، 17 هزار نفر را در ایران به شهادت رساندند.

تویسرکانی افزود: زمانی دشمن نفوذ می‌کند که ما معبر را برای او باز کنیم، بزرگ‌ترین خطایی که زمینه را برای سوءاستفاده دشمنان در وضعیت کنونی فراهم کرد، عدم تبعیت صادقانه از مقام معظم رهبری است. برخی از مدیران به خون شهدا خیانت کردند و به اشراف گری پنهانی دست زدند، چنین مدیرانی از تمام منافقین بدتر هستند.

وی برخی از مدیران را مشغول جمع‌آوری غنیمت دانست و تصریح کرد: چنین مدیرانی در هر جایی که باشند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه راه عبور از بحران‌ها عمل به دستورات مقام معظم رهبری است ادامه داد: با مدیران فاسد در کشور مبارزه قاطع صورت نگرفت، مدیر فاسد از هر غده سرطانی بدتر است، دادستان کل کشور گفته که دست آقازاده‌ها در قاچاق کالا است، دادستان نباید این را پشت تریبون بگوید، بلکه باید چنین افرادی را دستگیر و محاکمه کند.

وی با بیان اینکه باید صادقانه به تدابیر مقام معظم رهبری عمل شده و با فساد در سطوح مدیریتی مبارزه کرد افزود: مبارزه با فساد باید به صورت عملی و بر اساس دستورات دینی باشد.  

تویسرکانی در پایان با اشاره به ضرورت مبارزه با فساد اقتصادی خاطرنشان کرد: قاتل حقیقی امام حسین (ع) خواص اهل دنیا بودند، ما هر چه می‌کشیم از خواص است. نباید در برابر فساد مدیران سکوت کنیم، بلکه باید در این زمینه مطالبه گری داشته باشیم.
کد مطلب: 48322
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای