دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳

سالک: مقاومت ملت سوریه در برابر متجاوزان مانع از تجزیه این کشور شد

نایب‌رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه گفت: مقاومت ملت سوریه در برابر متجاوزان مانع از تجزیه این کشور شد.
۰
سالک: مقاومت ملت سوریه در برابر متجاوزان مانع از تجزیه این کشور شد

مردم‌نيوز: حجت‌الاسلام احمد سالک نایب‌رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه در دیدار «حموده الصباغ» رئیس مجلس سوریه با اشاره به پیشینه تاریخی مراودات دو ملت مسلمان با یکدیگر، گفت: ارتباطات تاریخی و فرهنگی میان مردم ایران و سوریه بسترهای فراوانی برای توسعه ارتباطات دوستانه و برادرانه را فراهم آورده است که باید از آن در راستای منافع دو کشور بهره برد.
 

وی با تبریک پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه در جنگ با گروه‌های تروریستی در سوریه، افزود: مقاومت و اتحاد ملت سوریه در برابر متجاوزان مانع از تجزیه این کشور گردید.
نایب‌رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه، تصریح کرد: دشمنان ملت سوریه به‌دنبال تجزیه و تضعیف این کشور بوده‌اند که با شکست روبه‌رو شدند.
حجت‌الاسلام سالک با ابراز تأسف از سیاست‌های نابخردانه رئیس‌جمهور آمریکا، گفت: اقدام رئیس‌جمهور آمریکا در به‌رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از هیچ اعتباری برخوردار نیست و باعث وحدت میان امت اسلامی در موضوع فلسطین گردیده است.
همچنین «حموده صباغ» رئیس مجلس جمهوری عربی سوریه نیز با تشکر از حمایت همه‌جانبه ایران از ملت و دولت سوریه، افزود: جمهوری اسلامی ایران، حامی اصلی جریان مقاومت در برابر تروریسم و داعش در منطقه و سوریه است.
وی خاطرنشان کرد: پیروزی بر گروه‌های تروریستی در سوریه مرهون حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران، به‌ویژه مقام معظم رهبری، دولت و ملت ایران است.
رئیس مجلس جمهوری عربی سوریه در پایان خاطرنشان کرد: اشتراک نظرات دو کشور در موضوعات منطقه‌ای و رایزنی‌های مستمر فی‌مابین می‌تواند به برقراری ثبات و آرامش در منطقه کمک فراوانی کند.
 
کد مطلب: 48439
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای