دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۰

مایکل لادروپ: بارسلونا برای پر کردن جای خالی مسی به چهار یا پنج بازیکن جدید نیاز دارد؛ کوتینیو در پست نیمار بازی خواهد کرد

مایکل لادروپ از قیمت های بازیکنان به شدت انتقاد کرد.
۰
مایکل لادروپ: بارسلونا برای پر کردن جای خالی مسی به چهار یا پنج بازیکن جدید نیاز دارد؛ کوتینیو در پست نیمار بازی خواهد کرد

مردم‌نيوز: فیلیپه کوتینیو عاقبت از لیورپول راهی بارسلونا شد. مایکل لادروپ در مصاحبه با Omnisport گفت:
با برچسب قیمتی که بر روی او خورده، انتظارات زیاد می شود. زمانی که شما در خصوص بارسلونا صحبت می کنید، اول از همه ذهن به سمت لیونل مسی می رود، اما او نیز به بازیکنان بزرگی در کنارش نیاز دارد. در سال های اخیر بارسلونا برخی بازیکنان بزرگش را از دست داده است: ژاوی هرناندز، نیمار، کارلس پویول و چند بازیکن دیگر. آن ها نیازمند بازسازی خود هستند، هرچند در صدر جدول رده بندی باشند، زیرا یک روز نیز مسی در اینجا نخواهد بود. با توجه به اینکه می دانید نمی توانید یک مسی جدید پیدا کنید، تنها راهی که باقی می ماند جذب سه، چهار، پنچ بازیکن بسیار خوب است تا بتوانند باهم جای خالی او را پر کنند.
پس از جدایی نیمار به مقصد پاری سن ژرمن، به قیمت 220 میلیون یورو، بارسلونا اقدام به جذب عثمان دمبله از بروسیا دورتموند با مبلغ 105 میلیون یورو  و فیلیپه کوتینیو از لیورپول با مبلغ 160 میلیون یورو نمود. مایکل لادروپ که در تیم رویایی یوهان کرایوف در سال 1992 نقش کلیدی داشت، در خصوص جایگاه کوتینیو در ترکیب بارسلونا گفت:
من شک دارم کوتینیو توانایی جانشینی اینیستا را داشته باشد، زیرا وی از آندرس هجومی تر است. از سویی دیگر اینیستا در ابتدای فوتبالش تهاجمی تر بود و در سال های اخیر بیشتر به یک هافبک بدل شده است. من بیشتر او (کوتینیو) را در پست نیمار می بینم. او یک بازیکن بسیار خوب است و آماده قرار گرفتن در مسیر بلوگرانا قرار دارد.
انتقال کیلیان ام باپه از موناکو به پاری سن ژرمن که در نهایت 180 میلیون یورو هزینه خواهد داشت و همچنین هزینه 84 میلیون یورویی انتقال ویرجیل فن دایک از ساوتهمپتون به لیورپول، موجب تعجب کاپیتان سابق تیم ملی دانمارک شده است. لادروپ می گوید:
تصور می کنم در سال های اخیر قیمت ها به شکل دیوانه واری افزایش یافته است. منظورم است که مبلغ 80 یا 90 میلیون یورو در 6 یا 7 سال پیش واقعا زیاد بود. اکنون ما در خصوص 150 یا 160 میلیون یورو صحبت می کنیم. ما نیمار را در پاریس می بینیم و اکنون کوتینیو را در بارسلونا. این مبالغ در چند سال اخیر به سرعت بالا رفته است. تصور می کنم همه ما از خودمان خواهیم پرسید: کجا خاتمه می یابد؟
 
کد مطلب: 48491
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای