دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱
آخرین اخبار از تیم‌ملی بزرگسالان و المپیک

ارسال فهرست فوتسال ایران به AFC/ دیدار تدارکاتی شاگردان صانعی با حریف اروپایی

تیم‌های ملی فوتسال بزرگسالان و المپیک ایران در حال آماده‌سازی برای مسابقات آسیایی و جهانی هستند.
۰
ارسال فهرست فوتسال ایران به AFC/ دیدار تدارکاتی شاگردان صانعی با حریف اروپایی

مردم‌نيوز: تیم‌ ملی بزرگسالان فوتسال ایران باید از ۱۲ بهمن در مسابقات قهرمانی آسیا در چین تایپه به میدان برود و تیم ملی المپیک ایران نیز شهریور سال آینده برای اولین‌بار در المپیک جوانان بازی خواهد کرد.
سید محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین برنامه‌های تیم ملی بزرگسالان گفت: فهرست اولیه شامل اسامی بیست و پنج بازیکن را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردیم و امروز هم فهرست بیست نفره را منتشر خواهیم کرد تا ملی پوشان برای حضور در اردوی بعد از لیگ آماده شوند. هنوز روز تشکیل اردو مشخص نیست. می‌خواستیم از پنج‌شنبه وارد اردو شویم اما احتمال دارد آن را به روز جمعه منتقل کنیم. یک‌شنبه و دوشنبه هفته آینده (۲۴ و ۲۵ دی) نیز قرار است با تیم ملی بلاروس بازی کنیم و سپس عازم اسلوونی می‌شویم.
هم‌چنین علی صانعی، سرمربی تیم ملی المپیک فوتسال ایران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مراحل استعدادیابی تیمش توضیح داد: تعداد زیادی از بازیکنان را دیده‌ایم و در حال حاضر به فهرست ۵۰ نفره‌ای رسیده‌ایم. به دنبال این هستیم تا سال جدید، بتوانیم فهرست ۳۰ نفره‌ای را داشته باشیم. هم‌چنین اوایل اسفند، بازیکنان باید تست پزشکی بدهند تا سن استخوانی آن‌ها مشخص شود. اوایل تیر ۱۳۹۷ نیز، اسامی ۲۵ بازیکن را به کمیته ملی المپیک بدهیم.
او در ادامه به برنامه‌ریزی برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی نیز اشاره کرد و گفت: قرعه‌کشی مسابقات المپیک سه ماه مانده آغاز آن، برگزار می‌شود. می‌خواهیم دو- سه بازی دوستانه قبل از تعطیلات نوروز داشته باشیم که یکی از آن‌ها با تیم اروپایی است. با چند تیم آسیایی هم صحبت‌ کرده‌ایم تا بعد از نوروز با آن‌ها بازی کنیم.
 
کد مطلب: 48496
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای