دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۹

جانشینان زین الدین زیدان در رئال مادرید از نگاه فلورنتینو پرز!

زین الدین زیدان وضعیت بسیار بدی در رئال مادرید سپری می کند، و پرز تا آخر فصل به وی مهلت داده است.
۰
جانشینان زین الدین زیدان در رئال مادرید از نگاه فلورنتینو پرز!
مردم‌نيوز: اوضاع برای رئال و زین الدین زیدان اصلا خوب پیش نمی رود. به فاصله چند ماه رئال از چهره یک مدعی تبدیل به تیمی در تالاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بدل شده است.
تساوی شب گذشته برابر سلتا باعث شد تا فاصله رئال با بارسلونا در صدر جدول به ۱۶ امتیاز افزایش یابد. رئال حالا تیم چهارم جدول است و با تیم های دوم و سوم نیز ۷ و ۵ امتیاز اختلاف دارد.
رئال نه تنها در نتیجه گیری که در شکل بازی نیز دچار افت محسوسی شده است. تساوی برابر سلتا چهارمین بازی بدون برد رئال در خانه حریفان بود.

بدتر اینکه به نظر می رسد اختلافات بین زین الدین زیدان و مدیریت باشگاه نیز در حال اوج گرفتن است. طبق ادعای لاسستا، پس از مصاحبه اخیر زیدان که او انتقال کپا به رئال را وتو کرد، فلورنتینو پرز(رئیس) به شدت از زیدان دلخور شده است. پرز به جد اعتقاد دارد که رئال نه تنها به یک گلر آینده دار که به یک مهاجم نوک نیز نیاز مبرم دارد.
بنزما و رونالدو از روزهای اوج خود فاصله گرفته اند و در روزهایی که رئال بیش از گذشته گل دریافت می کند، افت مهاجمان نیز باعث شده تا بر خلاف فصول گذشته، گل های خورده نمود بیشتری پیدا کنند. بر خلاف پرز اما زیدان اعتقاد دارد که با همین مجموعه می تواند در ادامه فصل نتیجه بگیرد و رسما در حضور خبرنگاران ضمن رد تصمیمات مدیریت، به دفاع از بازیکنانش پرداخت.

پرز از آن دسته مدیرانی نیست که چنین مخالفتی را بر بتابد و شاید هر فردی جای زیدان بود، تا امروز اخراج شده بود. پرز همواره از علاقه و اطمینانش به زیدان سخن گفته و ارتباط این دو از زمانی که زیدان سال ۲۰۰۱ به رئال پیوست، خوب و محکم بوده است.
امروز همچنین لاسستا ادعا کرد که پرز با وجود علاقه ای که به زیدان دارد، تنها تا انتهای فصل به وی فرصت خواهد داد و اگر رئال فصل را بدون جام تمام کند، آنگاه کونته(چلسی)، یوآخیم لو(ملی آلمان) و نیز پوچتینو(تاتنهام)، گزینه های او برای جانشینی زیزو خواهند بود.

زیدان همواره تاکید کرده است که برای وی مدت زمان قراردادش در رئال، مفهومی ندارد چرا که می داند در این باشگاه، تنها نتایج تعیین کننده هستند. او ممکن است پس از کسب ۸ جام در دو سال از رئال اخراج شود؛ اتفاقی که تا همین چند ماه پیش غیر قابل تصور بود. آینده زیدان به تعداد جام هایی که بارسا در پایان فصل کسب خواهد کرد نیز ربط مستقیم دارد.
کد مطلب: 48574
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای