سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵

لااستامپا: آنچلوتی، کونته و مانچینی اصلی ترین گزینه های حضور بر روی نیمکت تیم ملی ایتالیا

فدراسیون فوتبال ایتالیا در نظر دارد، از بین آنتونیو کونته، کارلو آنچلوتی و روبرتو مانچینی یک نفر را به عنوان سرمربی آتزوری برگزیند.
۰
لااستامپا: آنچلوتی، کونته و مانچینی اصلی ترین گزینه های حضور بر روی نیمکت تیم ملی ایتالیا

مردم‌نيوز: پس از ناکامی ایتالیا در مسیر حضور در جام جهانی 2018، جامپیرو ونتورا از سمت خود برکنار شد و صندلی آتزوری خالی ماند.
به گزارش La Stampa، روز دوشنبه بودجه فدراسیون فوتبال ایتالیا برای تعیین مربی جدید مشخص شد و برای حقوق مربی جدید 5 میلیون یورو در نظر گرفته شده است. دامیانو توماسی، گابریله گراوینا و کوسیمو سیبیلیا گزینه های اصلی بر عهده گرفتن ریاست فدراسیون فوتبال ایتالیا هستند و سه نامزد بین اهداف آن ها وجود دارد.
اولین گزینه کارلو آنچلوتی است که پس از جدایی از بایرن مونیخ، مربیگری تیمی را بر عهده ندارد و به وسیله دامیانو توماسی حمایت می شود. با این حال او پیش از این نیز گفته هنوز قصد حضور در یک باشگاه را دارد و به چلسی نیز لینک شده است.
گراوینا و سیبیلیا هر دو خواهان بازگشت کونته به تیم ملی هستند و معتقدند سرمربی ایتالیا در یورو 2016، در پایان فصل از چلسی جدا خواهد شد. با این حال، کونته در زمان هدایت آتزوری، نسبت به کمبود زمان کار با بازیکنان معترض بود.
گزینه سوم روبرتو مانچینی است که در حال حاضر هدایت باشگاه زنیت سن پترزبورگ روسیه را بر عهده دارد و اکنون برای هدایت آتزوری در نظر گرفته شده است.
 
کد مطلب: 48673
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای